Transseksualiści będą mogli występować od igrzysk zimowych w Pjongczangu
Mężczyźni uważający się za kobiety będą mogli rywalizować z kobietami na zimowych igrzyskach olimpijskich. Decyzja została podjęta przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.
Decyzja ta będzie funkcjonowała na zasadach, iż sportowcy płci żeńskiej będą móc rywalizować bez ograniczeń, podczas gdy od sportowców płci męskiej (uważających się za kobiety) będzie wymagać się przejścia terapii hormonalnej. Wcześniej wymagano operacji zmiany płci oraz dwuletniej kuracji hormonalnej. Aktualnie nie będzie to wymagane. Jedyną pozostałością starego regulaminu jest to, iż sportowcy płci męskiej (transseksualni) będą musieli zachować stale niski poziom testosteronu przez okres roku przed zawodami.
Czy normalna reprezentacja kobiet będzie miała szanse z drugą reprezentacją, w której znajdziemy transseksualnych mężczyzn? Czy kobiety będą mogły na równi rywalizować z transseksualnymi mężczyznami w biegach narciarskich?
źródło: www.lifesitenews.com
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
editor's pick
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
latest video

news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua

