Strona główna Dzieje się Baptyści TV o homoseksualizmie

Baptyści TV o homoseksualizmie

Baptyści o homoseksualizmie
zdjęcie: screen z programu

Na youtubowym kanale Baptyści TV pojawił się temat grzechu homoseksualizmu. O homoseksualizmie rozmawiali pastorzy Skrzypkowski, Wichary i Głodek.

Na kanale Baptyści TV odbyła się dyskusja trzech baptystycznych pastorów w temacie homoseksualizmu. Co ciekawe na samym początku pastor Samuel Skrzypkowski przedstawił opinię, iż tzw. ruch lgbt jest ideologią. Zaznaczył, że jest różnica między zwykłym homoseksualistą, a aktywistą chodzącym na parady. Pastorzy jednoznacznie stwierdzili, że praktyki homoseksualne są według Słowa Bożego grzechem.

Wspomniano, że Kościoły ewangelikalne za mało wypowiadają się o homoseksualizmie. Pastor Mateusz Wichary zauważył, iż ostatnio wielu ludzi czyta Biblię naginając pewne pojęcia, gdzie w konsekwencji grzech nie jest traktowany jako coś złego. Dodał, że Kościół przy tym wszystkim nie powinien zapominać o napiętnowaniu grzechu heteroseksualnego seksu pozamałżeńskiego. Pastor Marek Głodek zwrócił uwagę, że człowiek nawrócony jest zmieniany przez Ducha Świętego, który ma moc naprawić seksualność człowieka.

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: