Strona główna Redakcja / Kontakt

Redakcja / Kontakt

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z portalem ObywateleNieba.pl. Serwis Obywatele Nieba to media chrześcijańskie, subiektywna prasa informująca o wydarzeniach związanych z życiem chrześcijan. Poruszamy tematy religijne, a nasze teksty opieramy na prawdzie zawartej w Piśmie Świętym.

Działamy już od 2017 roku, posiadając duży bagaż doświadczeń w branży dziennikarstwa o tematyce chrześcijańskiej. Ponadto dystrybuujemy oraz artykułujemy informacje prasowe od największych polskich oraz zagranicznych wydawnictw i czasopism chrześcijańskich. Dodatkowo wspieramy wszystkich dobrych ludzi oraz instytucje, których działania są toższame z wartościami, które wyznajemy. Posiadamy kadrę dziennikarzy, fotoreporterów, redaktorów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

ObywateleNieba.pl Media
SOFTRADE
NIP: 7292738732
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Kontakt do redakcji:
e-mail: redakcja@obywatelenieba.pl
telefon: +48 695 782 274

Wszelkie informacje prasowe, noty, ważne tematy, o których powinniśmy napisać prosimy wysyłać na adres redakcja@obywatelenieba.pl

Redaktor naczelny – Damian Danielak – damian.danielak@obywatelenieba.pl
Zastępca redaktora naczelnego – Dawid Broda – dawid.broda@obywatelenieba.pl

Współpraca, reklama, patronat medialny:
Specjalista ds. promocji i reklamy – Artur Kluska – artur.kluska@softrade.pl

Redakcja ObywateleNieba.pl oraz wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności za komentarze umieszczane na stronie. Autorzy treści publikowanych na łamach portalu ObywateleNieba.pl oświadczają, że wszelkie subiektywne opinie umieszczane w artykułach są prywatnymi opiniami redaktorów a zarazem mają charakter polemiczny, zgodnie z art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku.