Przeszedł Marsz dla Jezusa 2017 we Wrocławiu
Około 120 osób uczestniczyło w Marszu dla Jezusa, który przeszedł w sobotę przez centrum Wrocławia.
Uczestnicy marszu przeszli z pl. Solnego, ul. Kazimierza Wielkiego na pl. Nowy Targ, a następnie ul. św. Katarzyny, Bł. Czesława, Oławską i Szewską wrócili na pl. Solny. Tam zakończyli świętowanie koncertem muzyki chrześcijańskiej. Organizatorem marszu był Kościół Zielonoświątkowy „Jezus żyje”. Jak podkreślali organizatorzy, wydarzenie zorganizowano po to, aby pokazać miłość do Jezusa i podkreślić, że jest On najważniejszy.
Źródło: Gazeta Wrocławska
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
editor's pick
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
latest video

news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua


Jezus chce uwielbienia w Duchu a nie flagami.
1