Strona główna Najnowsze Święte osamotnienie w prawdzie – kolejny wpis Artura Mazurkiewicza

Święte osamotnienie w prawdzie – kolejny wpis Artura Mazurkiewicza

Artur Mazurkiewicz czyli młody Ewangelista, lubi się dzielić na swoim facebook-owym profilu tym co dotyka jego serce.

Święte osamotnienie w prawdzie kolejny wpis Artura Mazurkiewicza. Tym razem Pan natchną go do napisania o tym, czym jest. Jako że nasza redakcja obstawia sobie na cel, dzielenie się wszystkim co może zbudować naszych czytelników, przedstawiamy Wam poniżej cały wpis! Natomiast Arturowi życzymy jeszcze głębszej relacji z Bogiem, która zaowocuje nowymi wpisami.

Poniżej wpis:

„Praktyczne chodzenie w prawdzie spowoduje, że różne nieprawdziwe zjawiska, systemy, układy szybko Cię „wyplują”.Nie bój się zdecydowanego wychodzenia z różnego rodzaju nieprawdy i nie bój się świętej samotności, która tak na prawdę nie jest samotnością, ponieważ Boży Duch zawsze będzie Ci towarzyszył.Każdemu wyjściu z kompromisu towarzyszy uwolnienie Bożej mocy do Twojego życia.Bycie Chrystusowym to bycie gotowym na osamotnienie ze względu na prawdę.Bożą wolą do Twojego życia nie jest to abyś bezwzględnie potrzebował drugiego człowieka, Bożą wolą jest aby jedynym powodem dla którego wierzący ludzie przebywają ze sobą była miłość (i prawda, która z niej wyrasta bo nie istnieje miłość, która nie zawiera w sobie prawdy) a nie przymus.

Ewangelia Jana 6:67-69
Wtedy Jezus rzekł do dwunastu: Czy i wy chcecie odejść?
Odpowiedział mu Szymon Piotr: Panie! Do kogo pójdziemy?Ty masz słowa żywota wiecznego.
A myśmy uwierzyli i poznali, że Ty jesteś Chrystusem, Synem Boga żywego.”

Autor: Artur Mazurkiewicz

Źródło tutaj.

Facebook to miejsce w którym możemy spotkać za równo wiele złego jak i dobrego. Dojrzały chrześcijanin jest wstanie rozsądzić która informacja go zbuduje, a która może odwieź od prawdy.  Z troski o początkowych chrześcijan, dodajemy wpisy i przemyślenia, sprawdzonych ludzi. Zachęcamy do polubienia naszego profilu Facebook’wego, oraz śledzenia strony.

Błogosławimy, Redakcja Obywatelenieba.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here