Strona główna Dzieje się Masowy Chrzest w Warszawie! Demony wychodziły z ludzi.

Masowy Chrzest w Warszawie! Demony wychodziły z ludzi.

Masowy chrzest w Warszawie! 90 nawróconych osób oddało się w ręce Pana. Ludzie zaczynali mówić językami, demony wychodziły z ludzi!

Chrzest odbył się z okazji wizyty w Polsce duńskiego ewangelisty – Torbena Sondergaarda (wcześniej odbyła się konferencja z udziałem 1,5 tys. osób, na której był mówcą).

Chrzczone były całe rodziny. Nawrócił się nawet jeden muzułmanin – z Dubaju.

– Ludzie zostali uwolnieni od demonów, odrzucenia z przeszłości i innych rzeczy – relacjonował członek ekipy Sondergaarda.

Inne kobiety na wideo mówią, że widziały ludzi uwalnianych i napełnianych Duchem Świętym.

Sam Torben napisał, że po modlitwie w imieniu Jezusa Chrystusa jedna z kobiet została uzdrowiona z bólu nogi. Jej krótsza noga wyrównała się.

Poniżej film udostępniony przez Torbena:

 

 

Źródło.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

5 KOMENTARZE

 1. co to jest dadadadadadaddaada??? i jak można mówić do Ducha Świętego żeby jeszcze napełnił osobę przecież On sam wie co ma robić to brzmi jak harekryszna i herezja.

 2. Seminarium kickstart ( z ang. rozruch , np w motorze ) to trzydniowy kurs, gdzie obecni wprowadzani są w uczniostwo. Tematem jest nowe narodzenie, uwolnienie, chrzest i wzrost w życiu chrześcijańskim. Nie tylko teoria, ale i praktyka. Wyjście na ulice i głoszenie Ewangelii o Królestwie. Chrzest przez zanurzenie, któremu towarzyszy uwolnienie i wypełnienie Duchem Świętym.
  Torben Søndegaard jest jednym z licznych ewangelistów działających współcześnie, którzy wracają do praktyki Kościoła pierwszych wieków. Głosi to, co zapisane zostało w biblijnej księdze Dziejów Apostolskich. Ta nauka nowa nie jest, jest to Czysta Doktryna, Zdrowa Nauka.
  Chrzest w Warszawie nie był wydarzeniem z okazji przyjazdu Torbena. Jest to kluczowy moment każdego seminarium kickstart. I to nie Torben chrzci 🙂 Chrztu udzielają nowo narodzeni, którzy uczestniczyli w seminarium. To oni modlą się nad chorymi o uzdrowienie. A Duch Święty podpisuje się pod tym dziełem.
  Ruch zapoczątkowany przez Torbena rozwija się ekspansyjnie na całym świecie. Każdego tygodnia ludzie związani z ideą Ostatniej Reformacji (The Last Reformation) organizują seminaria kickstart, które gromadzą tysiące uczestników. Chrzczone są masy, w krajach Azji, Afryki, Ameryki łacińskiej, również Europy.
  A jak rozwinie się w Polsce?

 3. Torben Søndergaard
  Wczoraj o 10:43 ·
  Jesus was not a Christian

  Christianity as we know it today (Church buildings, Sunday meetings, preachers standing behind the pulpit giving their sermons) did not exist at the time of Jesus and Jesus didn’t come to start all of this.
  He also never used the word “Christian” and he is NOT the founder of Christianity as we know it.
  He came with a Kingdom and everyone that hears the word of the kingdom and accepts it can enter.
  They now belong to His kingdom.
  Jesus is their KING and they now live by his rules. (The law of Christ/His word)

  Before you start saying that Jesus was a Christian and there is nothing wrong with Christianity as we know it, take some time and imagine the Christian life without Christianity as we know it.
  Try to imagine what was it that Jesus really came to start here on earth.
  Try to imagine living the life with Jesus as the early disciples did.
  Try to imagine…

  Let’s not be afraid to go the whole way and let Jesus build His Kingdom. He knows what He is doing. And now we have had 1700 years of Christianity as a institution and it is time for something else.
  Something real.
  Something powerful.
  Something life changing.
  It is time for Jesus as king and His Kingdom.
  It is time…

 4. Wspaniale. Do jakich zborów dołączyły te osoby? Czy dalej rozwijają swoją wiarę, czy było to jednorazowe ekscytujące doświadczenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here