Strona główna Dzieje się Wypowiedź organizatorki chrztu w Warszawie.

Wypowiedź organizatorki chrztu w Warszawie.

Wypowiedź organizatorki chrztu w Warszawie

Pamiętacie Masowy Chrzest? Mamy wypowiedź organizatorki chrztu w Warszawie.

Wczoraj informowaliśmy Państwa o tym że w Warszawie, z okazji przyjazdu światowego ewangelisty Torbena Sondergaarda, odbył się chrzest w którym uczestniczyło nie 90, ale aż 1000 osób!  Dzisiaj już mamy wypowiedź organizatorki tego wydarzenia.

Na wydarzeniu działo się tak jak za czasów Dziejów Apostolskich. Uzdrowienia, uwolnienia od demonów a nawet ochrzczenie muzułmanki z Dubaju.

Specjalnie dla obywatelenieba.pl – wypowiedź Agnieszki Brydny:

„Około 1000 osób uczestniczyło w zeszły weekend w konferencji prowadzonej przez Torbena Sondergaarda- duńskiego ewangelistę oraz jego 40-osobowy team.

Celem konferencji było ukazanie w jaki sposób praktycznie można wykonywać wielki nakaz misyjny Jezusa oraz doświadczyć dziejów Apostolskich w XXI wieku. W pierwszy dzień uczestnicy konferencji zostali podzieleni na grupy, by wyjść na miasto w celu głoszenia ewangelii i modlenia się o chorych. Wiele osób na ulicy zostało uzdrowionych z różnego rodzaju bólu w tym mężczyzna, który mimo że był ateistą zgodził się na modlitwę. Po krótkiej modlitwie ból barku, który był wielokrotnie operowany całkowicie ustąpił a zszokowany mężczyzna wyznał na końcu, że już był bliski poproszenia lekarzy by amputowali ten bark ze względu na nieustający intensywny ból.

Dziesiątki uzdrowień miało miejsce także wśród uczestników konferencji, ustępowały bóle, krótsze nogi wyrównywały się, jedna osoba wstała z wózka inwalidzkiego i uśmiechnięta wróciła do domu na własnych nogach.

W drugim dniu konferencji odbył się chrzest wodny. Ponad 90 osób zdecydowało się opamiętać, odwrócić od swoich starych dróg, ochrzcić w Jezusa Chrystusa by Go naśladować. W trakcie chrztów ludzie byli także uwalniani od demonów oraz doświadczali chrztu w Duchu Świętym i zaczynali mówić innymi językami. Pośród wielu osób została ochrzczona także kobieta z Dubaju, była muzułmanka, która przyleciała na tę konferencję specjalnie by zostać ochrzczona.

Wiele osób składało świadectwa o tym, że doświadczyli przełomu w swoim wieloletnim chrześcijańskim życiu i nabrali odwagi w tym, by iść i czynić uczniami.”

Na oficjalnym profilu Torbena Sondergaarda można zobaczyć video z tego wydażenia, link poniżej:

Link

 

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

 1. Znam Torbena Sondergaarda osobiście. Uczestniczyłam w kilku jego seminariach kickstart (to angielskie słowo to nazwa zapłonu w motocyklu: bez rozruchu „z nogi, z kopa” nie zapali ).
  Torben jest zapraszany z tym nauczaniem do wielu krajów na świecie. W Polsce był tylko dwa razy, pierwszy raz w 2011 w Lublinie, i teraz drugi raz w Warszawie. Wtedy w Lublinie spotkał się z dużym oporem, ciekawa jestem, jak to się teraz rozwija.
  Torben jest też autorem kilku książek, dwie jego pozycje zostały przetłumaczone na język polski i wydane nakładem wydawnictwa Szaron. Tu link:
  https://szaron.pl/rozwoj-duchowy/10795-zdrowa-nauka-torben-sondergaard-9788365553508.html
  https://szaron.pl/ksiazki/6630-ostatnia-reformacja-torben-sondergaard-9788363271473.html

  Na YouTube jest natomiast kanał z nauczaniem Torbena, Szkoła Pionierów została w większości przetłumaczona na język polski. Polecam!
  https://www.youtube.com/watch?v=T_Or_tdfhP8&list=PL5xiVaQ7FOa2OVVpFAxedf5OiBi6G7Pgf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here