Strona główna Polecamy 7 najbardziej szokujących wypowiedzi wojujących ateistów

7 najbardziej szokujących wypowiedzi wojujących ateistów

Czym się różni wojujący ateista od normalnego ateisty? Wojujący ateista choć nie wierzy w istnienie Boga to będzie z Nim walczyć na wszelkie możliwe sposoby. Będzie też szkodzić w miarę możliwości osobom wierzącym w Boga. Z kolei normalny ateista ma w nosie czy ktoś jest osobą wierzącą czy też nie.

Jaki system wartości prezentują wojujący ateiści? Co uważają za normę? Poniżej prezentujemy wypowiedzi wybranych wojujących ateistów:

„Jeśli dziecko miałoby rok i zachorowało na jakąś nieuleczalną chorobę i miałoby umierać w agonii w późniejszym wieku to co z dzieciobójstwem? Z czysto moralnego punktu widzenia nie zgłosiłbym żadnych sprzeciwów, byłbym za dzieciobójstwem.” – Richard Dawkins autor książki „Bóg urojony”

„Być może piękna miłość brata i siostry jest czymś wyższym niż najwznioślejszy romans niespokrewnionych ze sobą ludzi?” – Jan Hartman nawiązujący do legalizacji kazirodztwa. Tutaj link do wypowiedzi.

Jan Hartman. Zdjęcie z natemat.pl

„Nowoczesna edukacja seksualna nie jest zachęcaniem dzieci do podejmowania życia seksualnego tylko po prostu tłumaczeniem dzieciom tego, że mogą być podniecone, podekscytowane, dzieci się często masturbują (…). Dzieci się tłuką, dzieci sobie pokazują siusiaki, cipki, dzieci się też potrafią gwałcić, poniżać, prześladować.” – feministka Kazimiera Szczuka

„To ona sobie zadecyduje a nie ja” – odpowiedź Janusza Palikota na pytanie Moniki Olejnik czy widziałby problem by jego 13-letnia córka sypiałaby z 20 lat starszym mężczyzną.

„Jeśli chodzi o definicję 'kiedy człowiek staje się człowiekiem’, no to myślę, że mamy dowody osobiste, mamy datę urodzenia. W związku z tym jesteśmy ludźmi od pierwszego dnia życia.” – lewicowy publicysta Piotr Szumlewicz odnośnie aborcji. Tutaj link do wypowiedzi.

Piotr Szumlewicz. Zdjęcie z wykop.pl

„Ja osobiście nieraz też mam ochotę podrzeć Biblię za pełne agresywnych i nawołujących do przemocy treści.” – tolerancyjna Magdalena Środa. Link do wypowiedzi.

Magdalena Środa. Zdjęcie z gosc.pl

„Tym się powinny zająć osoby wykwalifikowane” – Armand Ryfiński odpowiadający na pytanie czy nauczałby w szkołach 12-letnie dzieci zakładania prezerwatyw i lizania sztucznego penisa.

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here