Strona główna Muzyka Na chrześcijańskiej konferencji Exodus wystąpiła… Sarsa

Na chrześcijańskiej konferencji Exodus wystąpiła… Sarsa

Na chrześcijańskiej konferencji dla młodzieży gdzie występują chrześcijańscy mówcy i chrześcijańscy muzycy w gronie tych drugich znalazła się kontrowersyjna wokalistka Sarsa.

Choć w tematach masonerii i iluminatów należy zachować trzeźwy umysł i pewien dystans to nie można do tematu podchodzić z całkowitym pobłażaniem. Szczególnie u Sarsy, w której teledyskach znajdziemy podejrzaną symbolikę.

Przyjrzyjmy się teledyskowi „Bronię się”. Znajdziemy w nim m.in. oktagram, szachownicę będącą masońskim symbolem, cytaty nawiązujące do hinduizmu i buddyzmu, rogi.

Po lewej oktagram z teledysku Sarsy „Bronię się”. Po prawej Nergal z Behemotha przy podobnej gwieździe. Tego rodzaju symbole są często stosowane przez okultystów.
W tle widzimy szachownicę. Jest ona jednym z masońskich symboli.

W klipie „Indiana” nawiązującym do hinduizmu możemy dopatrzeć się wszystkowidzącego oka w trójkącie, jej makijaż wokół oka jest wzorowany na oko Horusa. Podobnej symboliki można się dopatrzyć w innych klipach.

Czy tego rodzaju gest to przypadek czy celowe nawiązanie do symboliki Illuminati?

Oczywiście można uznać, że Illuminati to wymysł chorych umysłów, a tego rodzaju symbolika to zwykły przypadek. Można też zrozumieć, że pośród chrześcijańskich wykonawców na chrześcijańskiej imprezie wystąpi świecki wykonawca, który przyciągnie wielu młodych ludzi na Exodus. Niemniej nie można zapraszać kogoś kto jawnie zaprzecza chrześcijańskim prawdom. Sarsa co prawda przyznaje, że jest w drużynie Jezusa. W takim razie czemu promuje cytaty ze wschodnich religii? Jeśli jest w drużynie Jezusa to czemu w wywiadzie udzielonemu Łukaszowi Jakóbiakowi powiedziała, że wszystkie religie prowadzą do jednego Boga? Jedyną drogą do Boga jest Jezus Chrystus.

Tak wyglądają wyjaśnienia na facebookowym fanpejdżu konferencji Exodus:

„Pastor KZ Radość Życia Tomasz Ropiejko oraz dyrektor konferencji Mateusz Stefański mają dla Was specjalną wiadomość! W odpowiedzi na negatywne komentarze i głosy niezadowolenia, chcemy przypomnieć DLACZEGO I JAK organizujemy Exodus.

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że EX od kilku lat zawsze składa się z dwóch spójnych części. Pierwsza to konferencja chrześcijańska, na którą zapraszamy inspirujących mówców z Polski i zagranicy. Pragniemy, aby przez tą część wydarzenia ludzie, od tych najmłodszych do tych dojrzałych, szukali w swoim działaniu i relacji z Bogiem „więcej”, robiąc to w bezpieczny, ale zarazem odważny sposób.

Druga to festiwal muzyczny – pomost między nami a otaczającym nas światem. Wierzymy, że poprzez tę część jesteśmy w stanie dotrzeć do ludzi, którzy mają wystarczająco dużo negatywnych skojarzeń z kościołem, Bogiem i całym chrześcijaństwem, abyśmy je jeszcze utrwalali. Dlatego chcemy dać tym ludziom szansę na to, aby pozbawieni tych uprzedzeń i schematów mogli dotrzeć do źródła.

Ważne jest również dla nas, aby pokazać artystom, że kościół jest dla nich otwarty i jest w nim dla nich miejsce. Muzyka to dar od Boga, a artyści to wyjątkowo obdarowani i uwrażliwieni przez Niego ludzie.

Mimo rozróżnienia tych dwóch części wydarzenia nasze nadrzędne cele nie zmieniły się, a jedynie bardziej pogłębiły. Pragniemy zadbać o Wasz wzrost duchowy w bezpiecznym otoczeniu, stojąc ciągle na straży biblijnych wartości.

Chcemy też dodać, że dla uczestników konferencji udział w festiwalu i koncertach nie jest obowiązkowy – odbywa się w tym samym czasie wiele innych atrakcji, które mogą pomóc w wyciszeniu i skupieniu na osobistej relacji z Bogiem – Prayer Room (Pokój Modlitwy) czy Scena Worship (scena z muzyką uwielbieniową na żywo).

Do zobaczenia już pierwszego lutego na ERGO ARENIE w Gdańsku!

Pozdrawiamy serdecznie,
Tomasz Ropiejko – Pastor Kościoła Radość Życia w Gdańsku
Mateusz Stefański – Dyrektor Exodus Conference & Festival”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: