Strona główna Muzyka Premiera płyty Michała Króla – Aku Ele

Premiera płyty Michała Króla – Aku Ele

Zachęcamy do zakupu nowego albumu Michała Króla – Aku Ele. Nazwa krążka nawiązuje akustyczno elektronicznego klimatu płyty.

Na swej stronie na Facebooku Michał Król zamieścił utwór, który znajdzie się na płycie. Jego tytuł to „Wielbimy Cię”. Można go posłuchać klikając poniżej:

Oto komentarz do nowej płyty jaki Michał Król zamieścił na swym Facebooku kilka dni przed premierą:

„Pierwsze utwory na tę płytę zostały nagrane jeszcze w 2014 roku, kiedy razem z moim drogim druhem Filipem Kuczakiem wpadliśmy na pomysł nagrania kilku piosenek w akustycznych wersjach na dwie gitary. Niestety w związku z trudami życia (naszą prokrastynacją) skończyło się tylko na nagraniu (i NIEWYDANIU) dwóch piosenek. Nagrania schowały się gdzieś na twardym dysku, ale pomysł wydania czegoś w alternatywnym brzmieniu rezonował we mnie. W końcu dwa lata temu, już po wydaniu „Bohatera Nieba” i nagraniu na nim piosenki „Idąc Po Wodzie” dotarło do mnie, że następny koncert akustyczny mogę zorganizować w sposób „akustyczny z loopami”. Skracając historię – efekt był naprawdę fajny, a co najważniejsze zmotywował mnie do odpalenia komputera pod koniec zeszłego roku i dłubania nad nowym albumem. Ostateczne efekty tej pracy możecie posłuchać za 5 dni! Jeszcze dodam apropo prokrastynacji, że oryginalnie chciałem wydać ten album pod koniec listopada 2017.”

Dyskografia:

– Twój Majestat (2013)
– Bohater Nieba (2016)
– Aku Ele (2018)

źródło: michalkrol.pl, facebook.com/pg/michalkrolofficial
zdjęcie: facebook.com/pg/michalkrolofficial

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: