Strona główna Najnowsze Nick Vujicic ponownie w Polsce

Nick Vujicic ponownie w Polsce

Nick Vujicic ponownie odwiedzi nasz kraj, gdzie będzie głosić Ewangelię. Będzie można go usłyszeć 27 października w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Nick Vujicic jest wyjątkowym człowiekiem, którego przemówienia przyciągają tłumy. Urodził się bez rąk i nóg co sprawiało, że miał trudne dzieciństwo. Nie mogąc się z tym pogodzić w wieku lat 10 próbował popełnić samobójstwo chcąc utopić się w wannie podczas kąpieli. Nawrócił się do Boga gdy przeczytał historię z 9 rozdziału Ewangelii św. Jana. Wielu ludzi pytało Jezusa czemu człowiek niewidomy od urodzenia taki się urodził, na co Chrystus odparł im, że urodził się taki by dokonały się na nim boże dzieła, po czym przywrócił mu wzrok. Oddając swe życie Bogu zmienił całkowicie myślenie o sobie. Dziś jeździ po całym świecie głosząc Ewangelię i zachęcając innych do pozytywnego myślenia.

W Internecie możemy znaleźć wiele filmów jak cieszy się z życia i mimo fizycznego kalectwa pływa na desce surfingowej, jeździ na deskorolce, korzysta z komputera itd. Ożenił się z Japonką Kanae Miyaharą, z którą ma dwójkę synów.

Nick kolejny raz będzie w Polsce głosząc Dobrą Nowinę w Hali Stulecia we Wrocławiu 27 października w godzinach 11:00 – 18:00. Bilety na spotkanie są w cenach 125 zł, 297 zł oraz 367 zł. Można się w nie zaopatrzyć na stronie zyciebezograniczen.pl. Organizatorem wydarzenie jest fundacja Milewski & Partnerzy.

źródło: zyciebezograniczen.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: