Strona główna Dzieje się Rzecznik Watykanu tłumaczy czemu kardynał Parolin wziął udział w obradach Grupy Bilderberg

Rzecznik Watykanu tłumaczy czemu kardynał Parolin wziął udział w obradach Grupy Bilderberg

Skończyły się obrady Grupy Bilderberg w Turynie. Ogromnym szokiem dla wielu był udział w spotkaniu kardynała Pietro Parolina. W związku z tym rzecznik Watykanu wydał oświadczenie.

Grupa Bilderberg to nieformalnie międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych osób ze świata polityki. Odbywają się one co roku w różnych miejscach. Zwykle w obradach bierze udział około 120 – 150 osób. Spotkanie ma charakter tajny. Z tego powodu nie brakuje opinii, że na spotkaniach omawia się działania mające na celu utworzenie ogólnoświatowego rządu, na czele którego w przyszłości stanie Antychryst.

Kardynał Pietro Parolin pełniąc funkcję Sekretarza Stanu Stolicy Apostolskiej jest najważniejszą po papieżu osobą w Watykanie. Jego udział w obradach klubu został skomentowany przez rzecznika Watykanu: „Kardynał zdecydował się wziąć udział w spotkaniu po tym, jak włoscy organizatorzy uporczywie prosili go o spotkanie sześć miesięcy wcześniej. Myślał o tym przez długi czas i po konsultacjach postanowił pojechać.” Ponadto dodał: „Kardynał był tam po to, aby przekazać katolickie nauczanie społeczne i głos Kościoła dla ludzi, którzy inaczej by go nie usłyszeli.” Ponadto nas jako Polaków powinno zainteresować, że w obradach udział wzięli Radosław Sikorski z małżonką Anną Applebaum oraz Grzegorz Hajdarowicz.

zdjęcie:catholicherald.co.uk
źródło: ncregister.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: