Strona główna Dzieje się Pastor Wommack: Krytycy Trumpa są zwodzeni przez demony

Pastor Wommack: Krytycy Trumpa są zwodzeni przez demony

Znany protestancki pastor Andrew Wommack oznajmił na Facebooku, że sprzeciw części Amerykanów wobec działań Donalda Trumpa jest znakiem „końca czasów”, a krytyka obecnego prezydenta to demoniczny podstęp.

Jeden z użytkowników Facebooka zapytał się pastora Wommacka dlaczego niektórzy chrześcijanie są tak zaślepieni, że nie mogą dostrzec tego, iż Bóg może wykorzystać Trumpa do dobrych celów. Pastor odpowiedział fragmentem ze Słowa Bożego: „Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.” 2Tes. 2:9-12. Dalej pastor szerzej wyjaśnił, iż krytyka Trumpa wynika ze zwodzenia sił nadprzyrodzonych, przez które ludzie nie dostrzegają swych błędów. W 2016 roku Wommack w wyborach prezydenckich udzielił poparcia Trumpowi twierdząc, iż wybór między Clinton a Trumpem może być najważniejszym wyborem prezydenta w jego życiu.

Pastor Andrew Wommack znany jest z ewangelizacji jakie organizuje w różnych krajach, często występuje w programach telewizyjnych. Jest założycielem szkoły biblijnej Charis Bible College, sam napisał wiele chrześcijańskich książek.

źródło: rp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: