Strona główna Dzieje się Pastor Sławomir Ciesiółka o zaangażowaniu pastorów w sprawy polityczne

Pastor Sławomir Ciesiółka o zaangażowaniu pastorów w sprawy polityczne

Pastor Kościoła Chrześcijan Baptystów w Inowrocławiu Sławomir Ciesiółka odniósł się na swoim blogu do działań pastorów, którzy na portalach społecznościowych zachęcają do stanięcia po stronie protestujących pod sejmem.

Pastor odniósł się do wpisów protestanckich duchownych, którzy zachęcają do wzięcia udziału w akcji wystawienia białej kartki formatu A4. Miałaby ona symbolizować solidarność z protestującymi pod sejmem: „Widać wyraźnie za jaką opcją polityczną stoją i do czego nakłaniają, to taki socjotechniczny chwyt, służący tzw. praniu mózgów” – napisał pastor. Zaznaczył, że duchowni prawdziwego chrześcijańskiego Kościoła nie powinni nawoływać do opowiadania się za taką czy inną opcją polityczną. Wyjątkiem jest sytuacja gdy władza zmusza nas do łamania Prawa Bożego.

Sam zaznacza, że będąc pastorem ma swoje poglądy i sympatie polityczne, ale się z nimi nie afiszuje. Przestrzega by pastorowie nie szli drogą jaką idzie wielu księży w naszym kraju. Zaznacza, że celem Kościoła nie jest opowiadanie się za jedną bądź drugą partią, lecz pełnienie bożej woli.

więcej na pastorslawekciesiolka.pl
zdjęcie: facebook

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: