Strona główna Najnowsze Pastor Sławomir Ciesiółka o pedofilii w Kościele Katolickim

Pastor Sławomir Ciesiółka o pedofilii w Kościele Katolickim

Pastor Kościoła Chrześcijan Baptystów w Inowrocławiu Sławomir Ciesiółka skomentował na swoim blogu ostatnie wydarzenia związane z pedofilią w Kościele Katolickim.

Na początku wpisu zaznaczył, że 25 lat był katolikiem. Następnie odniósł się do postępowania katolickich hierarchów związanych z pedofilią, które określił działaniami „pod publiczkę”. Zaznaczył, iż w czasie pontyfikatu papieża Franciszka wzrosła w Internecie działalność jezuitów, których celem ma być ocieplanie wizerunku Kościoła Katolickiego i obecnego papieża, by finalnie zwieść ludzi szukających Boga. Przy tym odniósł się do Słowa Bożego, które potępia tego rodzaju postawę. Zaznaczył, że żyjemy w czasach ostatecznych. By nie być zwiedzionymi „przede wszystkim powinniśmy trwać w prawdzie, wzrastać w świętości, łasce, poznaniu Pana, być wiernym w próbach i głoszeniu Ewangelii”. Na zakończenie zacytował Biblię:

„Strzeżcie się natomiast, aby wasze serca nie straciły wrażliwości na skutek obżarstwa, przepicia oraz trosk dnia codziennego, aby ten dzień nie spadł na was znienacka niby sidło, bo zaskoczy wszystkich mieszkających na obszarze całej ziemi. Bądźcie więc czujni w każdej chwili i módlcie się, abyście zdołali uciec przed tym wszystkim, co ma się wydarzyć, i stanąć przed Synem Człowieczym. [Łk 21, 34-36.SNP]

źródło: pastorslawekciesiolka.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: