Strona główna Najnowsze Wstrząsająca historia Angeliki, która w dzieciństwie była molestowana seksualnie

Wstrząsająca historia Angeliki, która w dzieciństwie była molestowana seksualnie

Są ludzie, którzy już jako dzieci przechodzą piekło na ziemi. Takie życie miała Angelika Marcinkowska, która była gwałcona przez swego ojca w dzieciństwie. Na szczęście Jezus nie tylko prostuje nasze życie, ale leczy nas z wszelkich zranień.

Ciężkie dzieciństwo

Na samym początku wspomina, że zaczęła być gwałcona przez swego tatę jak miała około 5 – 7 lat. Ten koszmar trwał do 15-tego roku życia. W związku z tym ojciec zastraszał ją od małego by nikomu o tym nie mówiła. Angelika z nikim nie dzieliła się z traumą jaką przeżywała.

Jako nastolatka brała udział w bójkach z innymi dziewczynami. Z czasem pojawiły się kradzieże, imprezy i alkohol. Jako 14-latka zaszła w ciążę w wyniku czego jej dziecko zostało oddane do adopcji. Dziś ma nadzieję, iż uda jej się odnaleźć swego syna.

Problemy w małżeństwie

Z czasem poznała Mateusza, który dziś jest jej mężem. Mają dwójkę dzieci, ale nie zawsze było dobrze. Angelika zdradziła go co niemal nie skończyło się rozwodem. W międzyczasie czytała Nowy Testament, który powoli prostował jej życie i zmieniał charakter. Oddała swe życie Jezusowi.

Zwróciła się do swego przyjaciela pastora Bartłomieja Kurylasa, któremu powiedziała nie tylko o kłopotach w małżeństwie, ale również wspomniała o tym co spotykało ją w dzieciństwie. Pod jego namową postanowiła zeznawać w sądzie przeciwko ojcu. Szczególnie bała się o swoją bratanicę, którą mogło spotkać to samo. Aktualnie przeciwko ojcowi trwa proces.

Rozwiązanie problemów

Małżonek dowiedział się o potwornościach jakie przeszła jego żona. Choć ich związek wisiał na włosku i oboje chcieli rozwodu to Bóg go uratował. Oboje wybaczyli swoje wszystkie zranienia. Choć z prawnego punktu widzenia są małżeństwem to postanowili złożyć przysięgę w kościele przed Bogiem.

Ten przykład jest dowodem, że Jezus może wyciągnąć człowieka z każdego problemu. Wielu tłumaczy się ze swych problemów i złych decyzji niedobrymi wzorcami i tragicznymi przeżyciami z dzieciństwa, ale Jezus jest ponad tym. Nie ma problemu, którego Bóg by rozwiązać nie mógł.

Zachęcamy także do posłuchania podobnego świadectwa Shelley Lubben, które jest na naszej stronie.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: