Strona główna aborcja Obejrzyj antyaborcyjny klip „Mamo”

Obejrzyj antyaborcyjny klip „Mamo”

Teledysk Mamo
Szejk Biforjuz nagrał klip „Mamo” skierowany do kobiet rozważających dokonanie aborcji. Przestrzega w nich przed tragicznymi konsekwencjami tego czynu oraz ukazuje błogosławieństwa płynące z bycia matką.

Utwór zaczyna się od słów „Pamiętaj. Możesz tego żałować do końca życia”. Za sam pomysł nagrania takiego teledysku odpowiada Krzysztof „Szejk Biforjuz” Baluz, który jest autorem tekstu. Prywatnie jest nauczycielem historii w szkole specjalnej. Do nagrania tego dzieła zainspirował go film „Niemy krzyk„, który ukazuje prawdę o zbrodni aborcji. W stworzeniu utworu pomogli mu raper „Starszy” oraz producenci „Zdolny” i „DJ RazDwa”.

Utwór „Mamo” jest napisany z perspektywy nienarodzonego dzidziusia. Ponad wszystko zachęca on kobiety w ciąży do urodzenia dziecka, które w przyszłości będzie czerpać radość z życia. Innymi słowy będzie ono ogromnym błogosławieństwem dla matki. Ponadto znajdziemy odniesienia do wiary i Boga. Sama konwencja teledysku jest bardzo oryginalna. Zachęcamy do jego obejrzenia.

zdjęcie: screen z teledysku

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: