Strona główna Najnowsze Pastor Sławomir Ciesiółka podsumowuje zamieszanie z deklaracją LGBT+

Pastor Sławomir Ciesiółka podsumowuje zamieszanie z deklaracją LGBT+

zboczeńcy LGBT

Pastor Sławomir Ciesiółka trafnie podsumował reakcje ewangelicznych chrześcijan na demoralizującą młodzież deklarację LGBT+. Zwrócił szczególnie uwagę na odzew lub jego brak niektórych pastorów.

Pastor Kościoła Chrześcijan Baptystów w Inowrocławiu Sławomir Ciesiółka na swoim blogu umieścił wpis zatytułowany „Nieoświecony i nietolerancyjny Bóg„. Śledząc komentarze na Facebooku zwrócił uwagę, że tzw. aktywiści LGBT wpłynęli na sposób myślenia wielu chrześcijan w Polsce. Gdyby przyszło chrześcijanom polemizować na takie tematy pokolenie wstecz to z pewnością opinie byłyby inne:

Kiedy dwadzieścia, trzydzieści lat temu poruszylibyśmy ten problem w kręgach chrześcijańskich, myślę, że wówczas panowałaby większa zgodność co do kwestii moralności, tolerancji i homoseksualizmu. Jestem przekonany, że ówczesne Kościoły wypowiedziałby się jednoznacznie, że homoseksualizm jest grzechem, a każda ingerencja tych środowisk w dziedzinę edukacji naszych dzieci wywołałaby stanowczy sprzeciw.” – napisał pastor.

Zaznaczył, że w naszym społeczeństwie zachodzą bardzo niebezpieczne zmiany. Ponadto zacytował wpis pastora Bartłomieja Kurylasa: „Przerażające jest to, że wielu Pastorów nie widzi żadnych zagrożeń w liberalizacji społeczeństwa, nie widzą lub co gorsza popierają narastające przyzwolenie na deprawację społeczeństwa.

Co najważniejsze pastor odniósł się do tego, iż treść Słowa Bożego jasno wypowiada się w temacie homoseksualizmu. Jako chrześcijanie nie możemy zgadzać się na publiczne promowanie grzechu i wpływu tzw. środowisk LGBT na wychowywanie naszych dzieci:

Na koniec jeszcze raz podkreślę, że celem mojego wyrażenia zdania w tej kwestii nie było i nie jest potępienie czy oskarżanie ludzi mających problem z grzechem. Bo tak samo, jak oni jestem grzesznym człowiekiem. Moje stanowcze NIE jest skierowane w coraz to większe przyzwolenie na deprawację społeczeństwa i wpływ środowiska LGBTQI na nasze dzieci. Jako chrześcijanin nie mogę tego przemilczeć i nie wyrazić mojego sprzeciwu takim działaniom i poglądom, które mają na celu propagowanie grzechu.

zdjęcie: hiveminer.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: