Motocykliści Boanerges – świadectwa nawrócenia
W Kościele Zielonoświątkowym w Ostrowie Wielkopolskim gościli chrześcijańscy motocykliści Boanerges. Celem wizyty było złożenie świadectw nawrócenia.
Motocykliści Boanerges to grupa chrześcijan tworzących klub motocyklowy. Nazwa wywodzi się z Ewangelii Marka, gdzie Jezus apostołów Jakuba i Jana nazwał właśnie Boanerges. Termin ten dosłownie znaczy „synowie gromu”. Klub działa od 1997 roku. Ich celem jest głoszenie Ewangelii w środowiskach motocyklistów.
Na zlotach fanów motorów ponad wszystko głoszą Ewangelię. Ponadto rozdają „Biblię motocyklisty” będące Nowym Testamentem z dołączonymi świadectwami nawrócenia. Na poniższym filmie znajdziemy historie, w których były: alkohol, problemy małżeńskie, religie wschodu, imprezy, myśli samobójcze.
Jezus radykalnie zmienił życie tych ludzi. Jeśli chcecie poznać jak do tego doszło to posłuchajcie ich historii.
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
editor's pick
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
latest video

news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua

