Strona główna Najnowsze Wspomóż ewangelizację na Przystanku Woodstock

Wspomóż ewangelizację na Przystanku Woodstock

Zachęcamy do finansowego i modlitewnego wsparcia ewangelizacji na Przystanku Woodstock. Organizatorem akcji jest Generacja Plus.

Przystanek Woodstock jest imprezą, gdzie pojawia się różna młodzież. Niestety wśród uczestników nie brakuje osób, które prowadzą się niemoralnie. W mediach możemy usłyszeć o aresztowanych za posiadanie narkotyków. Nie brakuje tam ludzi nadużywających alkoholu. Oczywiście nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, bo na Przystanek Woodstock jeżdżą też zwyczajni ludzie, którzy chcą się dobrze pobawić.

Nie zmienia to faktu, że bez względu na to czy ktoś jest narkomanem czy nie, to każdy potrzebuje Jezusa. Stąd młodzież z Generacji Plus co roku organizująca liczne ewangelizacje w okresie wakacyjnym chce głosić Ewangelię uczestnikom festiwalu. Do tego potrzebują funduszy i modlitewnego wsparcia, gdyż nie jest to łatwy teren. Dlatego zachęcamy do dokonania wpłaty, która pójdzie na ten dobry cel. Szczegóły można znaleźć klikając TUTAJ.

„Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg.” 2Kor 9:7

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: