Strona główna Najnowsze Zebrano już ponad 100000 podpisów przeciwko promowaniu pedofilii

Zebrano już ponad 100000 podpisów przeciwko promowaniu pedofilii

Fundacja Pro – Prawo do życia poinformowała poprzez swą stronę na Facebooku, że zebrano już zostało ponad 100000 podpisów za ustawą przeciwko promowaniu pedofilii. To jeszcze nie koniec, gdyż podpisy nadal wpływają.

Oto treść wpisu:

Projekt ustawy wygląda następująco:

Art. 1. W ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. z 2018 r. poz. 1600 z późn. zm.) art. 200b otrzymuje brzmienie:
,,Art. 200b. §1. Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§2. Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego.
§3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w §2 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§4. Kto propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając w związku z zajmowaniem stanowiska, wykonywaniem zawodu lub działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi albo działając na terenie szkoły lub innego zakładu lub placówki oświatowo-wychowawczej lub opiekuńczej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
Art. 2. Ustawa wchodzi po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia.

Po pierwsze zachęcamy do modlitwy by projekt ustawy przeszedł. Przykład karty LGBT+ pokazuje, że środowiska dewiantów seksualnych nie mają jakichkolwiek hamulców w deprawowaniu najmłodszych. Ponadto zachęcamy do aktywności przeciwko promowaniu pedofilii wśród dzieci i młodzieży. By zło triumfowało wystarczy obojętność ludzi dobrych.

źródło: stoppedofilii.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: