Strona główna Dzieje się Wesprzyj ewangelizację Ronniego Kołodziejskiego

Wesprzyj ewangelizację Ronniego Kołodziejskiego

Ewangelizacja Ronniego Kołodziejskiego
zdjęcie: Facebook

Zachęcamy do finansowego wsparcia pastora Ronniego Kołodziejskiego, który regularnie odwiedza różne rejony świata głosząc tysiącom Ewangelię.

Pastor Ronnie Kołodziejski odwiedza wiele różnych państw by docierać z Ewangelią. Jego kazania są dosadne, a działalność poparta mocą Ducha Świętego. Głosił Dobrą Nowinę m.in. w takich egzotycznych państwach jak: Wenezuela, Rwanda, Nikaragua, Madagaskar, Uganda i wiele innych. Dzięki jego działalności wielu ludzi nawraca się do Jezusa.

Niemniej nie byłoby wielu tych ewangelizacji gdyby nie finansowe wsparcie chrześcijan. Tym razem organizowana jest zrzutka finansowa na ewangelizację państw afrykańskich jak Togo oraz Malawi. Serdecznie zachęcamy do finansowego wsparcia pastora Ronniego Kołodziejskiego. Oczywiście warto się również pomodlić o ewangelizację. Wpłat można dokonywać poprzez kliknięcie TUTAJ.

„A Bóg może zlać na was całą obfitość łaski, tak byście mając wszystkiego i zawsze pod dostatkiem, bogaci byli we wszystkie dobre uczynki według tego, co jest napisane: Rozproszył, dał ubogim, sprawiedliwość Jego trwa na wieki. Ten zaś, który daje nasienie siewcy, i chleba dostarczy ku pokrzepieniu, i ziarno rozmnoży, i zwiększy plon waszej sprawiedliwości.” 2Kor. 9:8-10

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: