Strona główna Dzieje się Prawicowy homoseksualista przeciw środowiskom FLGBT

Prawicowy homoseksualista przeciw środowiskom FLGBT

Prawicowy homoseksualista brzmi jak oksymoron, ale tacy ludzie jak najbardziej istnieją. Sprzeciwiają się paradom równości, adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Jednym z nich jest Waldemar Krysiak.

Tzw. środowiska FLGBT (faszyści, lesbijki, geje, biseksualiści, transpłciowcy) twierdzą, iż są reprezentantami wszystkich homoseksualistów podobnie jak feministki uważają się za reprezentantki wszystkich kobiet. Są jednak osoby homoseksualne, które sprzeciwiają się paradom równości, adopcji dzieci przez pary jednopłciowe czy tzw. ideologi gender. Istnieją homoseksualiści, którzy nie chcą wprowadzać zmian w edukacji o jakie postuluje skrajna lewica. Co więcej uważają, iż działalność tzw. środowisk FLGBT bardziej szkodzi niż pomaga.

Jednym z takich homoseksualistów jest Waldemar Krysiak, który otwarcie krytykuje działania aktywistów homoseksualnych. Na swoim fanpejdżu na Facebooku Gej przeciwko światu: u bram Mordoru ukazuje szkodliwość i hipokryzję tzw. środowisk FLGBT. W konsekwencji jest silnie krytykowany przez środowiska lewicowe. Ponadto niedawno dostał bana na Facebooku. Czy to nie jest homofobia? Poniżej prezentujemy jeden z wywiadów z Waldemarem Krysiakiem.

Jako portal chrześcijański naturalnie praktyki homoseksualne uznajemy za grzech. Niemniej pragniemy zwrócić uwagę, że nie każdy homoseksualista musi oznaczać wroga cywilizacji i porządku społecznego. Waldemar Krysiak jako prawicowy homoseksualista wręcz sprzeciwia postulatom wrogów naszej cywilizacji. Żeby było ciekawe jest atakowany przez lewicę, a jego konto na Facebooku również bywało blokowane. Czy to nie jest homofobia?

zdjęcie: screen z fragmentu programu w Realu24

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.