Strona główna Najnowsze Strefa wolna od nienawiści u sympatyków Biedronia

Strefa wolna od nienawiści u sympatyków Biedronia

Strefa wolna od nienawiści

Na Facebooku można zaobserwować, iż wielu sympatyków tzw. środowisk LGBT ustawia sobie na profilowym znak tęczy z napisem: „Strefa wolna od nienawiści”. Jak to wygląda w praktyce?

„Im mniej nienawiści, tym więcej zdrowia” – mawiał muzułmański imam Ali ibn Abi Talib towarzyszący Mahometowi. Co prawda naszemu portalowi daleko jest do islamu niemniej musimy przyznać, iż te słowa zawierają wiele mądrości. Cieszy nas, że wielu ludzi lewicy na portalach społecznościowych deklaruje walkę z nienawiścią. Jak ona wygląda w praktyce? Tutaj postanowiliśmy wrzucić screeny z pewnej grupy na Facebooku: Sympatycy Roberta Biedronia. Już na samym początku w pierwszym punkcie regulaminu mamy punkt nakazujący być miłym i uprzejmym. Zapewne ta grupa to strefa wolna od nienawiści. Jak to wygląda w praktyce? Spójrzmy na poniższe screeny…

Strefa wolna od nienawiści

Strefa wolna od nienawiści

Strefa wolna od nienawiści

Strefa wolna od nienawiści

Strefa wolna od nienawiści

Na tejże grupie nie brakuje tego typu komentarzy. Oczywiście gdyby kierowano je pod adresem homoseksualistów czy Żydów to natychmiast zostałyby skasowane. Nawiązując do powyższych słów muzułmańskiego imama życzymy walczącym z tzw. mową nienawiści bardzo dużo zdrowia. Niech dobry Bóg Wam obficie błogosławi.

zdjęcie: tarnow.naszemiasto.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: