Strona główna Dzieje się Prawosławny duchowny w sadystyczny sposób ochrzcił dziecko

Prawosławny duchowny w sadystyczny sposób ochrzcił dziecko [nagranie]

Pop ochrzcił dziecko

Do niemałego skandalu doszło w Marienburgu w Rosji. Prawosławny pop w bardzo brutalny sposób ochrzcił dziecko na siłę upychając je do chrzcielnicy.

Prawosławny duchowny w bardzo brutalny sposób ochrzcił dziecko w chrzcielnicy. Było ono zbyt duże i na siłę próbował je upchnąć. W konsekwencji interweniowała matka dziecka – 24-letnia Anastasia Alexeeva, która próbowała wyrwać syna z rąk kapłana. W wyniku tych działań dziecko doznało sińców i zadrapań. Ksiądz Fotiy Necheporenko nie widzi w swoim czynie nic złego. Tłumaczył się, że zawsze tak chrzcił. Ponadto zarzucił matce, iż nie znała Modlitwy Pańskiej oraz nie jest zbyt religijna. Wobec popa mają być wyciągnięte konsekwencje. Poniżej szokujące nagranie.

W prawosławiu zgodnie z Biblią chrzci się przez zanurzenie. Dokonywane jest ono trzykrotnie. Szkoda, że prawosławni nie zauważają, że zgodnie ze Słowem Bożym najpierw powinna występować wiara o osoby chrzczonej. Chrzest dzieci nie występuje w Biblii. Ponadto Jezus i apostołowie nie pobierali opłat. W tym przypadku matka zapłaciła 3500 rubli.

źródło: www.thesun.co.uk

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: