Nergal wyproszony z chrześcijańskiej siłowni w USA
Lider antychrześcijańskiego zespołu Behemoth Nergal został wyproszony z chrześcijańskiej siłowni. Przyczyną usunięcia kontrowersyjnego muzyka była koszulka blackmetalowego zespołu Darkthrone.
Frontman deathmetalowej kapeli Behemoth został wyproszony z chrześcijańskiej siłowni prowadzonej przez YMCA (Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej). Po pierwsze miał na sobie koszulkę blackmetalowej kapeli Darkthrone. Po drugie zapytany przez pracowników siłowni „Czy wierzy w Jezusa?” odparł, że nie jest Jego wyznawcą. Ostatecznie poproszono Darskiego o opuszczenie obiektu.
W konsekwencji wyżalił się na swoim Instagramie: „Możecie cenzorować moją sztukę, ciągać mnie po sądach, wzywać swych synów do bojkotowania koncertów Behemotha… ale odp*******cie się od mego treningu!”
https://www.instagram.com/tv/B1JsacanzPT/?utm_source=ig_web_copy_link
zdjęcie: Facebook Nergala
źródło: onet.pl
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
editor's pick
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!
Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!
Wypowiedz się:
latest video

news via inbox
Nulla turp dis cursus. Integer liberos euismod pretium faucibua

