Strona główna Najnowsze Aborcja bez granic – pastor Bartosik krytykuje akcję

Aborcja bez granic – pastor Bartosik krytykuje akcję

Aborcja bez granic

Pastor Paweł Bartosik z Ewangelicznego Kościoła Reformowanego w Gdańsku odniósł się na Facebooku do akcji „Aborcja bez granic. Poniżej całość wpisu:

„Sześć organizacji z czterech krajów jednoczy się w grupie pod nazwą Aborcja bez Granic. Z Polski są w niej Kobiety w Sieci oraz Aborcyjny Dream Team. Akcja rusza w naszym kraju, a reklamuje ją m.in. Gazeta Wyborcza, Dziewuchy dziewuchom i inne pro-aborcyjne media oraz organizacje. Jak czytamy na plakacie akcji: „bez pytania o twoje powody, bez oceniania, za darmo”.

Nietrudno odgadnąć, że jest to reakcja na głośny film „Nieplanowane”, który obnaża zło aborcji oraz potworność praktyk organizacji Planned Parenthood, która pod płaszczykiem „pomocy kobietom” uczyniła z mordowania nienarodzonych ludzi biznes na milionową skalę. Tak – z mordowania nienarodzonych ludzi. Mordowanie nienarodzonych ludzi bez granic. Zmniejszenie liczby kobiet bez granic. Zabijanie nienarodzonych dziewczynek bez granic.

Jednak każda bezbożność w jakimś sensie przyczynia się ku dobremu. Bóg użył morderstwa na Golgocie, by przynieść światu światło prawdy, przebaczenia, pokoju i radości. Hasło o aborcji bez braku granic, a więc bez żadnych zahamowań bardzo dobrze obnaża o co tak naprawdę chodzi środowiskom pro-aborcyjnym. Chodzi mianowicie o to: bez skrupułów, bez ograniczeń, bez zbędnych debat, dyskusji, bez ceregieli, najlepiej z zamkniętymi oczami i zatkanymi uszami… Nie wnikamy jaki jest powód ciąży. Nie wnikamy w jakim wieku jest dziecko (też tego nie rób!). Jeśli o to pytamy, to tylko w celu dobrania odpowiedniego narzędzia: kleszcze Van Huevela z piłą, ścieracz czaszki, rozkawałkowywacz płodu, podwójne szydło Smelie, perforator czaszkowy, niszczący hak TracHelloraHectora, maciczna skrobaczka, nożyczki do rozkawałkowywania płodu, kleszcze, ręczny zasysacz próżniowy (MVA). Wybór bez granic. Ale najlepiej, byś o tym nie wiedziała.

Drodzy, pamiętajmy proszę, że w dyskusji o aborcji zwolennikom prawa do niej zwykle nie chodzi o „pierdu-pierdu” na temat wieku płodu. Nie chodzi o „pierdu-pierdu” od kiedy zaczyna się ludzkie życie. Najzwyczajniej nie ma to dla nich znaczenia. Nie jest to żadna kwestia, którą należy uczciwie i uważnie rozstrzygnąć. Aborcja nie ma granic! Rozumiecie? Bez granic. Jak nie w Polsce, to na Zachodzie. Jak nie zdążycie z 12-tygodniowym płodem, to pomożemy wam z 30-tygodniowym płodem.

Po debacie ze mną na temat aborcji prof. Joanna Senyszyn (SLD) na moje pytanie o okres przeprowadzenia aborcji stwierdziła, że wiek płodu nie ma żadnego znaczenia. „Tak długo jak kobieta jest w ciąży, powinna mieć prawo do przerwania jej w jakimkolwiek momencie” – stwierdziła.

To główny powód, dla którego nie możemy być naiwni i zadowalać się jakimś zgniłym „kompromisem aborcyjnym”. Kompromisy są dobre, gdy rozmawiamy o komunikacji w małżeństwie. Ale są bezbożną arogancją i śmierdzącym tchórzostwem, gdy mówimy o życiu ludzkim.

Jeśli myślisz o aborcji i szukasz pomocy – napisz. Jeśli dokonałaś aborcji i zmagasz się z poczuciem winy – napisz. Nie zostaniesz sama.”

Poniżej przypominamy o debacie pastora Bartosika z Joanną Senyszyn jaka dotyczyła właśnie morderstwa prenatalnego zwanego dla zmylenia aborcją.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: