Strona główna Dzieje się Sąd nakazał usunąć Netflixowi bluźnierczy film

Sąd nakazał usunąć Netflixowi bluźnierczy film

Sąd nakazał usunąć Netflixowi ze swej platformy bluźnierczy film „Pierwsze kuszenie Jezusa”, w którym Chrystus przedstawiony jest jako homoseksualista.

Sąd w Rio de Janeiro nakazał Netflixowi usunięcie ze swego serwisu bluźnierczego filmu. Ukazuje on Jezusa jako homoseksualistę, apostołów jako alkoholików, a Maryję jako niemoralnie się prowadzącą kobietę. W tej sprawie pisano wiele petycji by produkcja została zdjęta z oferty Netflixa. Ponadto doszło nawet do tego, że siedziba firmy została dosłownie obrzucona koktajlami Mołotowa. Ostatecznie brazylijski sąd nakazał usunąć Netflixowi bluźnierczy materiał.

W sprawie kontrowersyjnego filmu głos zabrało wielu polityków. W Polsce do podpisania petycji za usunięciem produkcji z oferty Netflixa opowiedział się wicepremier Jarosław Gowin. Co ciekawe za produkcję Polaków przeprosił syn prezydenta Brazylii Eduardo Bolsanaro.

Po pierwsze platforma Netflix słynie z promowania kontrowersyjnych filmów, gdzie promuje się bluźnierstwa i dewiacje seksualne. Po drugie oficjalnie wsparają legalizację aborcji. Szantażowali władze stanu Georgia, że zaprzestaną w tym stanie swych produkcji oraz wycofają inwestycje. W konsekwencji stracili ogromną liczbę subskrybentów. Do tego również zachęcamy wszystkich naszych czytelników. Link do petycji pod TYM adresem.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: