Strona główna Dzieje się Wypuszczają pedofila z więzienia, bo zmienił płeć

Wypuszczają pedofila z więzienia, bo zmienił płeć

Wypuścili pedofila
zdjęcie: bailmanbailbonds.net

Seryjny pedofil Joseph Matthew Smith będzie wypuszczony z więzienia w Iowa. Czemu wypuszczają pedofila? Zmienił płeć.

Zboczeniec miał dopuścić się przestępstw na tle seksualnym wobec 15-ściorga dzieci. Najmłodsze miało roczek, zaś najstarsze 13 lat. W konsekwencji za swoje czyny został pozbawiony wolności. W więzieniu przebywał od grudnia 2015 roku, jednak od 2017 roku zaczął „przemieniać się” w kobietę o imieniu Josie. Ponadto po przejściu terapii hormonalnej biegli uznali, że nie stanowi zagrożenia i… wypuszczają pedofila na wolność.

Tak dziś wygląda zboczeniec.
Tak obecnie wygląda zboczeniec. Zdjęcie: womenarehuman.com

Przez ostatnie dwa lata Smith był „leczony” transpłciowo w więzieniu stanowym w Newton i zaczął używać zaimków żeńskich. „Nie wierzymy, że mamy wystarczające dowody, aby udowodnić, że Josie Smith ma znaczącą szansę na ponowne popełnienie przestępstwa” – powiedziała rzeczniczka Lynn Hicks. „Josie Smith będzie podlegać ścisłym raportom o przestępcach seksualnych”.

Niedawno mogliśmy usłyszeć o podobnym przypadku, gdzie pedofil przed sądem zeznawał, że jest… 8-letnią dziewczynką. Ponadto oskarżycieli wyzywał od nazistów. Niestety tego typu sytuacjami kończy się odchodzenie od wartości chrześcijańskich na rzecz szerzącego się marksizmu kulturowego. Dlatego zgodnie ze Słowem Bożym zachęcamy do modlitwy za rządzących, by uchronili nasz kraj przed tego typu patologiami. Sami też nie bójmy się nazywać spraw po imieniu, gdzie mężczyzna jest mężczyzną, a kobieta kobietą.

źródło: dailywire.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: