Strona główna Najnowsze Uratujmy życie 10-miesięcznego Patryka

Uratujmy życie 10-miesięcznego Patryka

Uratujmy życie Patryka

Zachęcamy do udziału w zbiórce pieniędzy na ratowanie 10-miesięcznego Patryka. Brakuje niecałe 2 miliony złotych. Uratujmy życie chłopcu.

Na stronie siepomaga.pl prowadzona jest zbiórka środków na pomoc dla 10-miesięcznego Patryka Radwańskiego. Chłopiec urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną. Rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) odbiera mu siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania. Jedyną szansą jest droga terapia genowa w USA. Może ona zatrzymać rozwój choroby i stopniowo przywrócić utracone funkcje ruchowe.

Zbiórka funduszy została wcześniej przedłużona i nie będzie to możliwe kolejny raz. Innymi słowy po 3 marca nie będzie możliwości wpłacania. Na chwilę obecną jest zebrane ponad 7,8 miliona złotych, a brakuje 1,9 miliona złotych. Jest to kwota możliwa do zebrania, dlatego ponad wszystko zaangażujmy się w pomoc.

W związku z tym zachęcamy do wpłacania środków i promowania akcji w sieci. Dodatkowo módlmy się aby wszystko się dobrze skończyło. Podsumowując przypominamy treść Słowa Bożego:

„Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg. A Bóg może zlać na was całą obfitość łaski, tak byście mając wszystkiego i zawsze pod dostatkiem, bogaci byli we wszystkie dobre uczynki” 2Kor. 9:7-8

W rezultacie czyniąc to możemy zmieniać świat na lepszy. Uratujmy życie małego Patryka. Link do zbiórki można znaleźć klikając TUTAJ.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: