Strona główna Najnowsze Pastor Leszek Korzeniecki w programie Ocaleni

Pastor Leszek Korzeniecki w programie Ocaleni

Pastor Leszek Korzeniecki

Pastor Leszek Korzeniecki wystąpił w programie Ocaleni emitowanym przez TVP. Złożył świadectwa nawrócenia jak wyszedł z okultyzmu i narkotyków.

Obecnie pastor Korzeniecki usługuje pomagając wyjść ludziom z różnego rodzaju używek. Obracał się pośród subkultur punków i metalowców. Sam wcześniej był osobą uzależnioną od narkotyków czy alkoholu. Jego znajomi widząc jego życie się zakładali czy przeżyje zimę. Otworzył się z dwoma kolegami na świat demoniczny. Czuli często obecność jakiejś osoby, którą nazywali „tym czwartym”. Z czasem cała trójka zaczęła mieć różnego rodzaju demoniczne halucynacje, słyszeli szepty. Pewnego razu gdy wróżył z kart tarota jedna z nich zaczęła krwawić. Nocami odwiedzał go pewien duch, który wyciągał go z ciała. Ciągłe problemy duchowe sprawiały, iż pojawiły się myśli samobójcze.

Z czasem zaczął czytać Słowo Boże i dzięki niemu zrozumiał świat duchowy. Na pewnym spotkaniu młodzieżowym, gdzie udział brały osoby z różnych Kościołów pomodlono się za niego. Został całkowicie uwolniony od wpływów diabelskich. Pastor Leszek Korzeniecki stał się bardzo popularny w kraju gdy media opisywały historię wypędzenia przez niego złych duchów z nawiedzonego domu w Turzy Wielkiej. Sprawa była o tyle głośna, iż przedtem wiele osób próbowało wypędzić demony, ale nie dawali rady. Ponadto jest także autorem wielu chrześcijańskich książek. Usługuje jako pastor w zborze Kościoła Chrześcijańskiego ZOE w Węgorzewie. Świadectwo nawrócenia można obejrzeć klikając TUTAJ.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: