Strona główna Najnowsze Historia nawróconego wietnamskiego milicjanta

Historia nawróconego wietnamskiego milicjanta

Historia nawróconego wietnamskiego milicjanta
zdjęcie: screen z nagrania

Posłuchajmy intrygującej historii nawrócenia wietnamskiego milicjanta Anao. O jego przeżyciach opowiada Dariusz Pacan z Open Doors.

Zachęcamy do zapoznania się ze świadectwem Anao byłego wietnamskiego milicjanta, który także należał do Komunistycznej Partii Wietnamu. Ze strony rodziny głoszono mu Ewangelię. W konsekwencji nawrócił się do Jezusa przez co spotkały go poważne prześladowania ze strony władz i lokalnej społeczności. Wraz z innymi chrześcijanami potajemnie spotyka się w dżungli. Jego historię opowiada w poniższym filmie Dariusz Pacan pracujący dla Open Doors.

Po pierwsze zachęcamy do subskrybowania i regularnego śledzenia kanału Open Doors na Youtube, gdzie od niedawna nagrywają transmisje na żywo. Po drugie można śledzić ich fanpejdż na Facebooku. Namawiamy do zaproszania znajomych do polubienia strony. Po trzecie jest możliwość zamówienia prenumeraty magazynu Open Doors, który całkowicie za darmo byłby przysyłany do Ciebie szanowny czytelniku na wskazany adres. Można to zrobić wypełniając formularz po kliknięciu TUTAJ.

W aktualnym rankingu Open Doors Wietnam pod względem prześladowania chrześcijan zajmuje 21. pozycję. Chrześcijanie są mocno zwalczani przez komunistyczny rząd oraz Wietnamczyków, którzy nie mogą pogodzić się z porzuceniem rdzennych religii. Ponadto władze bardzo często napuszczają obywateli innych wyznań na wyznawców Jezusa. Najczęściej szykany objawiają się poprzez zwolnienia z pracy, brutalne pobicia czy wypędzanie z miejsca zamieszkania. Módlmy się za naszych braci i siostry w Wietnamie.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: