Strona główna Muzyka Nowy klip Darosa – Młody chłopak

Nowy klip Darosa – Młody chłopak

Dariusz Daros Góralczyk klip
zdjęcie: screen z teledysku

Chrześcijański raper Dariusz „Daros” Góralczyk nagrał teledysk „Młody chłopak” przestrzegający przed wejściem na przestępczą drogę.

Utwór „Młody chłopak” skierowany jest do młodych ludzi przestrzegając ich przed wejściem na kryminalną drogę. Daros ostrzega przed złym towarzystwem, na którym można się zawieść. W życiu przestępczym tak naprawdę nie ma zasad i z czasem ci, którym ufaliśmy mogą nas „sprzedać”. Jest mowa o człowieku, który wszedł na przestępczą drogę i zamiast szczęścia brutalnie ponosił konsekwencje swych czynów. W konsekwencji trafił do więzienia gdzie chciał popełnić samobójstwo, lecz zwrócił się do Boga, który go uratował. Zresztą w klipie pojawia się w tle zakład karny w Świdnicy. Po wyjściu na wolność nie chciał wziąć się za uczciwą ciężką pracę. Nie wytrwał w Panu co zaowocowało powrotem na złą ścieżkę, która zaprowadziła go na cmentarz. Jego historia ma być ostrzeżeniem dla młodzieży.

Wcześniej Daros wraz z Gosią Wnuk-Lipińską nagrał inny klip „Miłość do kasy„, który ostrzega przed zgubną miłością do pieniędzy.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.