Strona główna Dzieje się Baptyści TV o homoseksualizmie

Baptyści TV o homoseksualizmie

Baptyści o homoseksualizmie
zdjęcie: screen z programu

Na youtubowym kanale Baptyści TV pojawił się temat grzechu homoseksualizmu. O homoseksualizmie rozmawiali pastorzy Skrzypkowski, Wichary i Głodek.

Na kanale Baptyści TV odbyła się dyskusja trzech baptystycznych pastorów w temacie homoseksualizmu. Co ciekawe na samym początku pastor Samuel Skrzypkowski przedstawił opinię, iż tzw. ruch lgbt jest ideologią. Zaznaczył, że jest różnica między zwykłym homoseksualistą, a aktywistą chodzącym na parady. Pastorzy jednoznacznie stwierdzili, że praktyki homoseksualne są według Słowa Bożego grzechem.

Wspomniano, że Kościoły ewangelikalne za mało wypowiadają się o homoseksualizmie. Pastor Mateusz Wichary zauważył, iż ostatnio wielu ludzi czyta Biblię naginając pewne pojęcia, gdzie w konsekwencji grzech nie jest traktowany jako coś złego. Dodał, że Kościół przy tym wszystkim nie powinien zapominać o napiętnowaniu grzechu heteroseksualnego seksu pozamałżeńskiego. Pastor Marek Głodek zwrócił uwagę, że człowiek nawrócony jest zmieniany przez Ducha Świętego, który ma moc naprawić seksualność człowieka.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: