Strona główna Dzieje się Żona pastora w 11 ciąży

Żona pastora w 11 ciąży

Żona pastora z dziećmi
zdjęcie: instagram.com/littlehouseinthehighdesert/

Courtney Rogers żona pastora Chrisa Rogersa jest obecnie w 11 ciąży. Małżeństwo bardzo pragnie mieć 12 dzieci.

Odkąd Courtney Rogers zaszła w ciążę w 2010 roku ze swoim mężem Chrisem, który jest pastorem, niemal ciągle jest w stanie błogosławionym. Jak dotąd urodziła dziesięcioro dzieci w ciągu dziesięciu lat. Ponadto mówi, że to nie koniec, gdyż obecnie znów jest w ciąży. Dodatkowo sam pastor Chris pochodzi z wielodzietnej rodziny, gdzie było dziesięcioro dzieci. Oboje mówią, że chcą mieć dwunastkę dzieci.

Rodzina Rogersów
Po lewej żona pastora w ciąży. Po prawej jej dziesięcioro dzieci. Zdjęcia: instagram.com/littlehouseinthehighdesert

Małżeństwo Rogersów zamieszkują farmę w Sante Fe County w stanie Nowy Meksyk. Co ciekawe imiona ich wszystkich pociech zaczynają się na literę „C”. W konsekwencji muszą wydawać na utrzymanie rodziny niemałe sumy pieniędzy. W ciągu jednego miesiąca na samo jedzenie wydają około 1200 dolarów, zaś na świąteczne prezenty 1000 dolarów. Sami przyznają, że choć muszą zaciskać pasa i mają bardzo dużo obowiązków to są niezwykle szczęśliwą rodziną, a duża liczba potomstwa jest spełnieniem ich marzeń.

Jak widać państwo Rogersowie na bardzo poważnie wzięli do serca nakaz Boży: „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się”. Życzymy im spełnienia marzeń i samych błogosławieństw. A rodzina niech staje się coraz liczniejsza.

źródło: metro.co.uk

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: