Strona główna Dzieje się Ksiądz uprawiał seks grupowy na ołtarzu

Ksiądz uprawiał seks grupowy na ołtarzu

Ksiądz uprawiał seks grupowy
zdjęcie: thesun.co.uk
Nagrano film jak katolicki ksiądz uprawiał seks grupowy na ołtarzu. Świadek wydarzenia natychmiast wezwał policję.

W kościele rzymskokatolickim św. Piotra i Pawła w Pearl River w Stanie Nowy Orlean przypadkowy przechodzień był świadkiem niecodziennej sytuacji. Zainteresowany czemu w kościele świeci się światło zastał wikarego uprawiającego seks z dwoma kobietami. Wydarzenie zostało nagrane na telefonie komórkowym. O sprawie poinformowano policję, zaś cała trójka została aresztowana.

Obrońca księdza Travisa Clarka twierdzi, że choć czyn może być zgorszeniem dla wielu to jednak nie był przestępstwem. Co ciekawe wśród uczestniczek stosunku jest aktora filmów porno 41-letnia Mindy Nixon, zaś drugą kobietą jest 23-letnia Melissa Cheng. W konsekwencji ksiądz został zawieszony przez arcybiskupa Gregory’ego Aymonda, który nie ukrywał oburzenia zaistniałą sprawą. Ponadto zbezczeszczony ołtarz jest już zniszczony.

Nie jest to pierwszy tego rodzaju przypadek w kościele katolickim. 2 lata temu w Irlandii pewien ksiądz uprawiał seks z innym mężczyzną. Z czasem wyszło, że do takich incydentów dochodziło wielokrotnie.

Przeczytaj także: Irlandia: ksiądz uprawiał gejowski seks na ołtarzu

źródło: o2.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: