Strona główna Dzieje się Feministki chcą podpalać kościoły?

Feministki chcą podpalać kościoły?

Feministki chcą podpalać kościoły

Tzw. Warszawski Strajk Kobiet umieścił na Facebooku grafikę z płonącym kościołem. Czy feministki chcą podpalać kościoły?

Feministki z tzw. Warszawskiego Strajku Kobiet umieściły na swoim fanpejdżu na Facebooku grafikę z płonącym kościołem. Wokół niego widzimy czerwone błyskawice będące symbolem protestujących feministek. Ponadto grafika została podpisana hasłem „Piekło kobiet”.

Piekło kobiet
zdjęcie: Facebook Warszawski Strajk Kobiet

Nie zabrakło pod nią krytycznych komentarzy nawet ze strony zwolenników. Oto fragment jednego z nich: „Grafika słaba. Namawia do agresji. Przedstawia was jako osoby agresywne. Niczym nie różniące się od agresywnych brunatnych po drugiej stronie sceny. Szkoda. Jeśli tak dalej będzie to Kaczyński rozegra was jak dzieci.”

W wyniku działań agresywnych feministek zdewastowano nie tylko wiele kościołów czy biur poselskich, ale również patriotyczne pomniki. W konsekwencji wokół kościołów zaczęto organizować ochronę składającą się m.in. ze środowisk kibicowskich.

Czy oszalałe feministki będą podpalać kościoły w Polsce czas pokaże. Warto zwrócić uwagę, że spora część z nich nie tak dawno zamieszczała na swych profilach grafikę z napisem „Strefa wolna od nienawiści”. Widać jak to u nich wygląda w praktyce. Dziś dominują wolne od nienawiści hasła jak: „Wypier****ć” czy „Je**ć PiS”. Ponadto wyobraźmy sobie co by się działo gdyby np. jakaś grupa narodowców umieściła podobną grafikę z meczetem lub synagogą.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: