Strona główna Dzieje się Ksiądz Natanek: dziecko z probówki jest zwierzęciem

Ksiądz Natanek: dziecko z probówki jest zwierzęciem

Ksiądz Natanek
zdjęcie: screen z kazania z 4.04.2021r.

Ksiądz Natanek na jednym z kazań oznajmił, iż dziecko poczęte z probówki jest produktem i zwierzęciem. Do wypowiedzi odniosła się kuria.

Suspendowany kapłan kolejny raz szokuje swoimi wypowiedziami. Tym razem podczas jednego z kazań wygłosił kontrowersyjne słowa o dzieciach poczętych z probówki. Oto ich treść: „Ilu z was przeżyło dramat kiedy usłyszało wyjaśnienie w naszych orędziach Pana Boga na temat 10 przykazań, z których jasno wynikało, że dziecko poczęte z probówki poza Bogiem jest produktem, a nie bytem. Nie jest istotą – jest zwierzęciem”.

Formalnie od 20 lipca 2011 roku jest ciąży na nim kara suspensy. Katoliccy biskupi przestrzegają wiernych przed nauczaniem księdza Natanka. Zarzucają mu głoszenie nauk sprzecznych z nauką Kościoła Katolickiego oraz nieposłuszeństwo biskupowi. W konsekwencji nie wolno mu odprawiać mszy, udzielać ślubów czy spowiadać (poza wyjątkiem zagrożenia życia). Mimo to ksiądz Natanek nadal odprawia msze, których nagrania są regularnie wrzucane do sieci. Ponadto promuje wizjonerkę, której przesłania nie są uznawane przez Kościół Katolicki.

Ksiądz Łukasz Michalczewski będący rzecznikiem prasowym archidiecezji krakowskiej oznajmił, iż grupa skupiona wokół księdza Natanka ma znamiona sekty. Ponadto dodał, iż jego działania nie mają aprobaty Kościoła Katolickiego. Po raz pierwszy głośno zrobiło się o księdzu Natanku w 2011 roku po jego nauczaniu dotyczącym działalności diabła. Poniżej cała treść kazania. Kontrowersyjne słowa padają od 12:43.

źródło: polsatnews.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: