Strona główna Dzieje się Parafia modli się o unicestwienie wież 5G

Parafia modli się o unicestwienie wież 5G

Teorie spiskowe o 5G

Na stronie Parafii Rzymskokatolickiej w Mrągowie pw. Rafała Kalinowskiego można znaleźć intencje mszalne o unicestwienie wież technologii 5G.

Na oficjalnej stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej w Mrągowie pw. Rafała Kalinowskiego można znaleźć informację o nietypowych intencjach mszalnych. Od 7 do 13 czerwca każdego dnia mają być odprawiane msze „o unicestwienie urządzeń i wież nowoczesnej technologii 5G”. Poniżej prezentujemy screen tabeli dotyczący intencji mszalnych z oficjalnej strony parafii. Więcej po kliknięciu TUTAJ.

intencje przeciw 5G
Screen ze strony parafii. Źródło: parafia-mragowo.pl

Odnośnie 5G nie brakowało teorii spiskowych jakoby ta technologia miała przyczynić się do rozprzestrzenienia wirusa COVID 19. Ponadto często wspominano, iż ogólnie ma szkodzić zdrowiu. Zakładając, że stosowana technologia miałaby być szkodliwa to jej twórcy wprowadziliby ją by krzywdzić wszystkich (w tym siebie i własne rodziny)?

EDYCJA

Parafia usunęła ze swej strony informacje, jednak screeny się zachowały. Ponadto sprawa była obszernie komentowana na grupie na Facebooku: „Jedyna prawdziwa i słuszna sekcja katolicka.”

screen

źródło: parafia-mragowo.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: