Strona główna Dzieje się Mistrzyni olimpijska: Reprezentuję Królestwo Boże

Mistrzyni olimpijska: Reprezentuję Królestwo Boże

Mistrzyni olimpijska
zdjęcie: spectrumnews1.com

Mistrzyni olimpijska z Tokio w biegu przez płotki Sydney McLaughlin napisała na Instagramie, iż reprezentuje Królestwo Boże.

Zdobywczyni medalu olimpijskiego z Tokio Amerykanka Sydney McLaughlin przyznała się do wiary w Boga na Instagramie. Napisała m.in. takie słowa: „Zacznę od tego, że wielkim zaszczytem jest reprezentować nie tylko mój kraj, ale również Królestwo Boże. To co mam w Chrystusie jest o wiele większe niż to co mam lub to czego nie mam w życiu. Modlę się by ma podróż była przedstawieniem poddania się i posłuszeństwa Bogu. Nawet jeśli nie ma to sensu, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe On utoruje drogą znikąd. Nie robię tego dla mojej satysfakcji, ale dla Jego chwały. Nigdy w moim życiu nie widziałam błędu Boga czy w życiu każdego z nas. To, że nie mogę wygrać każdego wyścigu  nie oznacza, iż Bóg zawiódł. Jego wola jest doskonała, On przygotował mnie na tą chwilę. Bym mogła wykorzystać dary jakie mi dał aby skierować całą uwagę na Niego.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sydney McLaughlin (@sydneymclaughlin16)

Sama siebie na Twitterze opisuje jako dziecko Boga. Ponadto mistrzyni olimpijska do swej koleżanki z reprezentacji Dali Muhammad skierowała słowa z Biblii: „Żelazo żelazem się ostrzy, a człowiek urabia charakter bliźniego.” Prz. 27:17 Życzymy jej dalszych sukcesów i błogosławieństw w życiu sportowym i prywatnym.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: