Gabriela Rocha wydaje nowy album „A Presença”

Najczęściej słuchana chrześcijańska piosenkarka na świecie – Gabriela Rocha – po trzech latach przerwy publikuje nowy album zatytułowany „A Presença”.

Opublikowana 25 stycznia na kanale YouTube pierwsza piosenka albumu i wideo „És o Amor” w kilka dni osiągnęły milion wyświetleń. Kolejne utwory mają być publikowane w każdą środę, po nabożeństwie na żywo z publicznością, w aplikacjach Instagram i YouTube.

„Przeżyłam ten album, przeżyłam każdą piosenkę, bez świateł, bez kamer, tylko ja i Pan, i przeżyłam doświadczenie mojego życia. Nie chcę, żebyś siedział i tylko patrzył, chcę, żebyś żył. Chcę, żebyś żył nadprzyrodzonym życiem, chcę, żebyś żył tym, czym nigdy nie żyłeś przed Panem.” – mówi Gabriela o nowym projekcie.

Z ponad 3 miliardami wyświetleń i 8 milionami subskrybentów na samym YouTube, Rocha jest najczęściej słuchaną piosenkarką muzyki gospel. Jej piosenka „Ninguém Explica Deus” wydana w 2016 roku we współpracy z innym Brazylijczykiem – Preto no Branco, osiągnęła ponad 700 milionów wyświetleń.

Źródła: Portal UAINews GospelWorship Together.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: