Strona główna aborcja „Musimy się obudzić!” – była aktorka brutalnie o aborcji i Kościele

„Musimy się obudzić!” – była aktorka brutalnie o aborcji i Kościele

Kathy Ireland (Wikimedia Commons)

Dawniej znana jako modelka, obecnie przedsiębiorca i projektantka mody, Kathy Ireland w 2012 roku została nazwana przez British Vogue najbogatszą modelką świata. Wprowadziła też na rynek kolekcję produktów dla zwierząt domowych i współpracowała w tym zakresie z firmą, z Kalifornii, gdzie się urodziła i wychowała. W 2015 r. magazyn Forbes wymienił ją na swojej liście 50 amerykańskich kobiet, które odniosły największy sukces.

Została uhonorowana na wpływowej gali pro-life, ale potentat biznesowy powiedział publiczności, że nie zawsze opowiadała się po stronie życia. Jako młoda, ale dorosła osoba uważała się za chrześcijanina pro-choice. Jednak po czterdziestce – kilkadziesiąt lat po tym, jak została świadomą chrześcijanką – uświadomiła sobie, że jej poglądy na temat aborcji nie są zgodne z Pismem Świętym. Uświadomiła sobie, że aborcja w rzeczywistości narusza Bożą prawdę.

Jak mówi nawróciła się po spotkaniu z Biblią. „Nie wiedziałam, jak to przeczytać. Byłam zbuntowaną nastolatką pytającą, kto tak naprawdę zna prawdę, kto naprawdę wie, co jest dobre, a co złe. Kiedy czytałam, po prostu wiedziałam, że to, co trzymam w rękach, to prawda i moje życie zmieniło się na zawsze.” „Byłam sama w tym pokoju, więc nikt mi nie mówił, czy to ta czy inna denominacja. Po prostu chcę Go naśladować. I to wszystko dla mnie zmieniło, ponieważ w tym momencie Jezus stał się moim Panem i Zbawicielem.”

Teraz Kathy wzywa wierzących i kościoły, aby zabrali głos i zdali sobie sprawę z tego samego. „Musimy obudzić nasze kościoły” – powiedziała. „Musimy się obudzić!”, oraz wyznała: „Jezus nie był taki, jak myślałam. Słuchałam wypowiedzi innych ludzi na temat tego, kim był i co mówi Biblia”.

Kathy Ireland w 1988 roku poślubiła lekarza Grega Olsena, z którym mają trójkę dzieci: Erika, Lily i Chloe. Małżeństwo uznaje za „przymierze z Bogiem”.

Zobacz wypowiedź Kathy Ireland, o tym jak aborcja rani kobiety:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: