Strona główna Dzieje się Hulk Hogan przyjął chrzest

Hulk Hogan przyjął chrzest

Hulk Hogan przyjął chrzest w Kościele Baptystów
zdjęcie: Instagram Hulka Hogana

Hulk Hogan jeden z najbardziej znanych wrestlerów wraz ze swoją małżonką przyjęli chrzest w Kościele Baptystów w Indian Rocks na Florydzie.

Znany wrestler oraz aktor Terry Gane Bolea (prawdziwe imię i nazwisko Hulka Hogana) przyjął chrzest wraz z niedawno poślubioną żoną. Na swoim koncie na Twitterze napisał m.in.:

„To niesamowite ile e-maili i wiadomości otrzymuję z całego świata teraz, gdy wszyscy wiedzą, że jestem jedno z Chrystusem, dla którego żyję! Nawet teraz wszystko jest w porządku, radosne, szczęśliwe, życie jest dobre, dziękuję Bogu, Amen! HH”

70-letni Hulk Hogan, mimo iż dawno jest na emeryturze uznawany jest za jednego z najważniejszy wrestlerów w historii. Wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza świata. Ponadto jako aktor grał w produkcjach jak m.in.: Rocky 3, Gremliny 2, Grom w Raju, Pan niania, Szklandą po łapkach, Wyspa piratów. Warto nadmienić, iż wcześniej jego życie było pełne skandali jak m.in. stosowanie sterydów, cudzołóstwo czy rasistowska wypowiedź. Życzymy mu aby szedł za Jezusem, a jego życie było prawdziwie chrześcijańskie.

Poniżej nagranie ze chrztu Hogana i jego żony.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: