Strona główna aborcja Papież Franciszek uhonorował zwolenniczkę aborcji

Papież Franciszek uhonorował zwolenniczkę aborcji

Papież Franciszek odznaczył orderem świętego Grzegorza Lilianne Ploumen. Nie byłoby w tym nic szokującego gdyby ta pani nie była… działaczką na rzecz legalizacji aborcji, feministką oraz aktywistką walczącą o przywileje dewiantów seksualnych zwanych dla zmylenia LGBT.

Order świętego Grzegorza to najwyższe odznaczenie watykańskie dla świeckich (nie tylko katolików) za szczególne zasługi Kościoła Katolickiego. Odznaczenie to jest nadawane od 1831 roku.

Gdy prezydent Donald Trump zapowiedział, że organizacja Planned Parenthood zajmująca się pozbawianiem życia dzieci w łonach matek nie będzie finansowana z budżetu państwa, Lilianne Ploumen ówczesna holenderska minister ds. handlu zagranicznego zainicjowała utworzenie organizacji – She decides (ang. ona decyduje). Miała ona na celu zebranie funduszy o jakie stratna byłaby Planned Parenthood po decyzji Trumpa i przeznaczenie ich na finansowanie klinik aborcyjnych.

Pani Ploumen zainicjowała również zakłócenie mszy w lutym 2010 roku protestując przeciwko nauczaniu Kościoła Katolickiego, iż homoseksualizm jest grzechem. Aktywnie walczy o różnego rodzaju przywileje dla zboczeńców seksualnych.

Czy ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości wobec wilka w owczej skórze – Franciszka? Człowiek ten nie tylko od środka niszczy Kościół Katolicki, ale również naszą cywilizację.

źródło: wpolityce.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

2 KOMENTARZE

  1. Może dożyjemy czasów, w których wiedza na temat rozwoju embrionu ludzkiego i homoseksualizmu będzie czymś powszechnie znanym, a dewiantami będą wszyscy ci nie rozumiejący ludzkiej biologii.

  2. […] Jorge Bergoglio przez niektórych zwany papieżem Franciszkiem nie przestaje szokować swą zwodzicielską działalnością. O ile można przymknąć oko na wypowiedzi o broni, bombie atomowej czy podatkach o tyle część z nich szokuje. Porównywał już działalność apostołów do ISIS, porównywał chrześcijaństwo do komunizmu czy nagrodził zwolenniczkę aborcję Liliannę Ploumen orderem św. Grzegorza. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here