Strona główna Najnowsze Kryzys sumienia – książka ukazująca prawdziwe oblicze Strażnicy

Kryzys sumienia – książka ukazująca prawdziwe oblicze Strażnicy

W Internecie nie brakuje różnych stron ukazujących kłamstwa i manipulacje organizacji Strażnica. Nic natomiast nie przebija książki “Kryzys sumienia” byłego członka ciała kierowniczego organizacji Strażnica – Raymonda Franza. Przypuszcza się, iż dzięki tej książce setki tysięcy świadków Jehowy poznało prawdę o swej organizacji po czym ją opuściło.

Autorem jest Raymond Franz, który awansował z szeregowego świadka Jehowy do członka ciała kierowniczego. Opisuje w niej nie tylko swoje życie gdy był świadkiem Jehowy, ale również mechanizm działania organizacji, jej historię oraz manipulacje jakie stosuje. Zawiera ona konkretne materiały z publikacji świadków Jehowy, które mogą szokować dzisiejszych działaczy organizacji Strażnica. Każdy świadek Jehowy po zapoznaniu się z tą książką będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy okłamywaniem samego siebie a opuszczeniem organizacji. Należy pamiętać, że jeśli chcemy wręczyć tę książkę świadkowi Jehowy to musimy zrobić to bardzo umiejętnie, gdyż nie wolno im jej czytać. Ostrzegamy, że szczerze wierzący świadek Jehowy po zapoznaniu się z jej treściami może przeżyć ogromny szok. Poniżej zamieszczamy film z wizyty Raymonda Franza w Polsce z 2007 roku.

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

  1. […] W pewnym momencie głos zabrał dziennikarz Robert Rient – były świadek Jehowy i autor książki „Świadek”. Poruszył występujące u świadków zjawisko pedofilii. W takim przypadku świadkom Jehowy nie wolno iść od razu na policję, lecz sprawa musi być rozpatrywana przez starszych zboru. Czasami bywało tak, że sprawca i ofiara byli razem przesłuchiwani. Co ciekawe ofiara musi mieć przynajmniej dwóch świadków przestępstwa by móc wnieść takie oskarżenie. Maż pani Sary Edwin Kozub wspomniał jak wygląda proces odchodzenia od organizacji. Najpierw człowiek sobie uświadamia w czym tkwi, ale samo wyjście nie jest łatwe. To co zasiało u niego wątpliwości to książka „Kryzys sumienia„. […]

Comments are closed.