Strona główna Dzieje się Prymas Belgii chce ceremonii religijnych dla par jednopłciowych

Prymas Belgii chce ceremonii religijnych dla par jednopłciowych

Belgijski kardynał Josef de Kesel oświadczył, że chce ceremonii religijnych dla związków jednopłciowych oraz poszanowania przez Kościół seksualności dewiantów zwanych dla zmylenia LGBT.

Kardynał  na spotkaniu ze środowiskami zboczeńców miał powiedzieć, iż Kościół powinien ich bardziej respektować, w tym także sposób, w jaki ci ludzie przeżywają swą seksualność. Opowiedział się za ceremonią religijną dla takich par, jednak bez błogosławieństwa i zakładania obrączek aby takiego związku nie mylono z małżeństwem. To kolejny wysoko postawiony katolicki hierarcha, który otwiera Kościół Katolicki na tolerancję grzechu. Nie tak dawno udział w „nabożeństwie” organizowanym przez dewiantów wziął austriacki kardynał Christoph Schönborn o czym pisaliśmy na naszym portalu.

„Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.” 1Kor. 6:9-10

zdjęcie: catholicphilly.com
źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: