Strona główna Najnowsze Pastorzy Ciesiółka i Bartosik przeciwko deprawowaniu dzieci

Pastorzy Ciesiółka i Bartosik przeciwko deprawowaniu dzieci

LGBT+ skrytykowane przez pastorów
Pastorzy Paweł Bartosik i Sławomir Ciesiółka na Facebooku i swoich blogach stanowczo zaprotestowali przeciwko deklaracji LGBT+, którą podpisał Rafał Trzaskowski.

Pastor Paweł Bartosik przyrównał skandale homoseksualne w Kościele Katolickim do pedofilii. Przywołał dane, z których wynika, że 81% molestowanych przez duchownych w Kościele Katolickim to chłopcy. Stwierdził, że deklaracja jaką podpisał prezydent Warszawy nie tylko łamie polskie prawo, ale jest to dokument propedofilski. Wynika z niego, iż dzieci w wieku 9-12 lat mają umieć negocjować i komunikować się w sprawie bezpiecznego seksu. Ponadto na Facebooku umieścił zapis: „Jestem za oddzieleniem LGBT od państwa”. Facebook naturalnie ten wpis skasował uznając go za szerzenie tzw. „mowy nienawiści”. Z kolei w innym wpisie zaznaczył, że jeśli ksiądz Jankowski dopuszczał się czynów jakie się mu zarzuca to środowiska homoseksualne nie powinny się temu sprzeciwiać, gdyż tak naprawdę realizował ich postulaty.

Deklaracja LGBT+ została także skrytykowana przez pastora Sławomira Ciesiółkę, który na swym blogu wprost nazwał homoseksualizm grzechem. Wyraził sprzeciw wobec nachalnego promowania homoseksualizmu oraz narzucania poglądu, iż jest on czymś naturalnym. Pastor wykazał dezaprobatę wobec edukacji seksualnej, która ma być przymusowa. Ponadto wyraził zdziwienie, że polscy pastorzy milczą w tym temacie.

Na temat deklaracji LGBT+ opierającej się o wytyczne WHO powstało spore zamieszanie w mediach. Prawicowcy zarzucają, iż według wytycznych WHO dzieci mają być uczone czerpania przyjemności z masturbacji. Media lewicowe twierdzą, że jest to kłamstwo. Tutaj polecamy obejrzeć debatę Konrada Berkowicza z Pawłem Rabiejem odnośnie deklaracji LGBT+, którą Berkowicz bezlitośnie obnażył. Warto się zastanowić czy rozporządzenia WHO należy traktować poważnie skoro miłość uznali za chorobę psychiczną. Klikając TUTAJ można szczegółowo poznać wytyczne WHO.

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.