Strona główna Najnowsze Kolejni pastorzy przeciw LGBT+. Chojecki i Kurylas ostro komentują dokument

Kolejni pastorzy przeciw LGBT+. Chojecki i Kurylas ostro komentują dokument

Pastorzy Chojecki i Kurylas przeciw LGBT+
Po ukazaniu na naszej stronie wpisów pastorów Bartosika i Ciesiółki odnośnie dokumentu LGBT+ odkryliśmy, że nie są oni jedynymi pastorami, którzy zabrali głos w tej sprawie. Bardzo dosadnie deklaracja została skomentowana przez pastorów Chojeckiego i Kurylasa.

Pastor Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie Paweł Chojecki na kanale „Idź pod prąd” na youtube w jednym z odcinków „Pogotowia rodzinnego” poruszył temat ochrony dzieci przed środowiskami różnej maści dewiantów. Oto kilka cytatów z programu:

„Bóg rodzicom dał dzieci i dlatego rodzice powinni decydować. (…) To ostatecznie rodzice powinni decydować co dociera do ich dzieci.”

„W rzeczywistości to jest popularyzacja pedofilii, a nie żadna edukacja seksualna.”

„Teraz zaczyna się dzieciom zboczenia przedstawiać i to już nie na poziomie liceum, gdzie rzeczywiście już większość ludzi ma za sobą dojrzałość płciową itd. (…) Teraz chodzi by [przedstawiać je] już w przedszkolach, gdzie to absolutnie nie do pomyślenia było nawet starym komunistom.”

„Współżycie z nieletnim poniżej 15-tego roku życia jest przestępstwem, a tutaj zobaczcie, ci ideolodzy już zmieniają w ramach tej edukacji definicję przestępstwa.”

„Propagowanie de facto pedofilii w szkołach wspomożone jest nie tylko samym przyzwoleniem ze strony szkół, ale jeszcze dotacjami z naszych podatków.”

Podobnie ostrego języka użył na Facebooku pastor Kościoła Chrześcijańskiego Nowe Narodzenie w Tarnowskich Górach Bartłomiej Kurylas:

„Właśnie zapoznałem się z projektem LGBT+, w którym między innymi proponuje się by szkoła nauczyła moje i Twoje dziecko w wieku 9 -12 lat stosowania prezerwatywy, czerpania przyjemności seksualnych i zrozumienia sexu homoseksualnego i innych dewiacji.

Myślę, że niektórzy politycy, promujący i zachęcający podpisanie takich projektów w placówkach oświaty – powinni zwrócić się z pisemnym wnioskiem O PRZYWRÓCENIE ICH DO SYSTEMU OŚWIATY, bo na pewno poziom zidiocenia sięga zenitu w ich przypadku.

Powinno się też rozważyć przyjrzenie się, czy tacy politycy nie powinni zostać objęci pomocą społeczną w sprawie wychowania dzieci – bo uczenie 9-letniego dziecka korzystania z prezerwatywy i czerpania przyjemności seksualnych jest pedofilią. Skoro poprzez ustawy chcą krzywdzić i krzywić moje dzieci – istnieje ryzyko spore, że krzywdzą i krzywią swoje.”

Wielu protestanckich duchownych chętnie komentowało śmierć Pawła Adamowicza, wielu krytykowało działalność rządu w sprawie reform sądownictwa, wielu komentowało sprawę WOŚP. Niestety wielu z nich przy ewidentnym szerzeniu się zła chowa głowę w piasek.

zdjęcie: www.washingtontimes.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.