Strona główna Najnowsze Europoseł Sośnierz doprowadził feministki do furii

Europoseł Sośnierz doprowadził feministki do furii

Europoseł Dobromir Sośnierz doprowadził feministki do szału. Na swoim plakacie zawarł hasło: Moja misja w Parlamencie Europejskim: Przeciwko feministkom, w obronie prawdziwych kobiet.

W Katowicach pojawiły się plakaty Europosła Dobromira Sośnierza, na których przedstawia się z atrakcyjną kobietą. Poprzez hasło jakie pojawiło się na plakacie Europoseł Sośnierz doprowadził feministki do istnej histerii w Internecie.

Dodatkowo na Facebooku europosła pojawił się wpis wyjaśniający treść plakatu:

„Moje kolejne plakaty, które zawisły dzisiaj w Katowicach, wywołały w mediach nadspodziewaną burzę. Nie sądziłem, że podsumowanie mojej działalności w PE na odcinku walki z feministkami może jeszcze wzbudzić tyle emocji. Niesłusznie chyba przyjąłem, że wszyscy już wiedzą, jakie figle, rzekomo w imieniu kobiet, płatają tamtejsze feminazistki.

Posypały się pełne złowrogich podejrzeń pytania, czym się różni prawdziwa kobieta od feministki. Wyjaśniam, że jeśli nie jest dla Ciebie problemem, że na kutrach rybackich pracuje za mało kobiet, to najprawdopodobniej nie jesteś feministką. Przynajmniej nie taką, z jakimi trzeba się zmierzyć w Parlamencie Europejskim.

Tak więc elementem mojej misji w PE była walka z feministkami, chcącymi wysyłać więcej kobiet na kutry rybackie lub za kierownice ciężarówek. Walka w interesie normalnych kobiet, które wolą pracować w przedszkolach albo szpitalach i nie chcą, żeby feministki sugerowały, że z tego powodu są gorsze od mężczyzn. Tak bym to pokrótce wyjaśnił.”

W konsekwencji na reakcje polskich feministek długo nie trzeba było czekać…

Ponadto niedawno wygłosił przemowę w Europarlamencie, w której dosadnie skrytykował Unię Europejską nazywając ją trupem. Padły tam między innymi takie słowa:

„Nie uważam, żeby Europa z milionami pomordowanych w ramach aborcyjnego holokaustu była lepsza od kolejnych krajów, które poucza. W oczach reszty świata to my jesteśmy dzikusami zjadającymi własne dzieci i jeszcze perwersyjnie próbującymi narzucać to zboczenie całemu światu. Aborcja, promocja zboczeń seksualnych, upaństwowienie emerytur i rozbijanie więzi rodzinnych, etyka samorealizacji w miejsce etyki obowiązku, ateizm, nihilizm, totalny regulacjonizm, biurokracja… — to mają być europejskie wartości nowej generacji. I jaki jest efekt ? Co wyhodowaliśmy na takiej glebie? Zdegenerowany klub seniora kolonizowany przez barbarzyńców, którzy nim pogardzają.”

Europoseł Sośnierz startuje do Europarlamentu z list Konfederacji z okręgu nr 11. Zajmuje 10. pozycję na liście.

zdjęcie: facebook Europosła Sośnierza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: