Strona główna Najnowsze Przyjdź na marsz przeciw roszczeniom żydowskim

Przyjdź na marsz przeciw roszczeniom żydowskim

11 maja o 14:00 w Warszawie odbędzie się marsz przeciw roszczeniom żydowskim. Organizatorem manifestacji jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

11 maja w Warszawie będzie miał miejsce marsz przeciw roszczeniom żydowskim. Ma on na celu wyrażenie sprzeciwu wobec bezpodstawnych roszczeń wysuwanych wobec Polski przez Światowy Kongres Żydów.

Organizacje przemysłu holokaustu domagają się od Polski pieniędzy za mienie bezspadkowe po Żydach zamordowanych w czasie II Wojny Światowej. Państwo Polskie zgodnie z prawem przejęło majątki po polskich Żydach, którzy zginęli bez spadkobierców. Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego z Nowego Yorku wyceniła te dobra na 300 miliardów dolarów. Instytucje te nie mają jakichkolwiek praw do majątków po zamordowanych Żydach. Ponadto Donald Trump podpisał ustawę 447 Just, która ma na celu wspierać te bezpodstawne roszczenia.

W konsekwencji realizacji tych roszczeń Polska utraci nie tylko pokaźną sumę pieniędzy, ale państwowe mienie, gdyż Rzeczpospolita Polska nie jest w stanie zapłacić tych bezprawnych roszczeń w gotówce. Do tego będzie trzeba dołączyć nieruchomości oraz inne aktywa np. lasy państwowe. Podsumowując będzie to oznaczać żydowską supremację na terenie Państwa Polskiego na co pozwolić nie można.

Tematu roszczeń nie można lekceważyć co świetnie ukazał amerykański Żyd Norman Finkelstein w książce „Przedsiębiorstwo Holokaust”. Znajdziemy w niej przykład Szwajcarii, której banki zostały złupione przez Światowy Kongres Żydów z pomocą USA. Zostały one zmuszone do wypłacenia Światowemu Kongresowi Żydów pieniędzy po zmarłych Żydach w czasie II Wojny Światowej.

zdjęcie: startupbizglobal.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj nas i kup nam kawę. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polub #ObywateleNiebaPL na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podziel się artykułem ze znajomymi!

Wypowiedz się: